Aan de Algemene Vergadering Bij de foto's De foto's in dit jaarverslag zijn gebaseerd op het thema 'internationalisatie'. Nederland is van oudsher een handelsland en nog steeds speelt ons land een belangrijke rol in de wereldhandel. Vooral ook in de agrarische sector zijn wij een exporteur van formaat. Het buitenlandbeleid van de Rabobank wordt met name bepaald door de im- en exportbelangen van onze relaties. De fotopagina's in dit verslag geven een illustratie van de handel tussen Nederland en de landen waarin de Rabobank in 1986 zal zijn gevestigd, te weten: de Verenigde Staten van Amerika, de Bondsrepubliek Duitsland, het Verenigd Koninkrijk, België, Frankrijk, Singapore, Indonesië en Hong Kong. Bijgaand wordt u het geconsolideerde verslag over het boekjaar 1 985 van de Rabobankorganisatie aangeboden. In dit verslag wordt een overzicht gegeven van de gang van zaken in het afgelopen jaar bij de Rabobankorganisatie. Het verslag bevat de geconsolideerde balans en de resultatenrekening. Op 6 juni 1 985 heeft de Algemene Vergadering de heren L.A.M. Elenbaas en prof. dr. ir. J. de Hoogh herkozen tot lid van de Raad van Toezicht. Als nieuwe leden van dit College zijn gekozen de heren Sj. Boersma, K. Dijksterhuis en A.J.A.M. Vermeer. Tot lid van de Raad van Beheer zijn herkozen de heren B. Heringa en mr. J.L.M. Niers. Tijdens de Algemene Vergadering hebben de heren prof. dr. F.W.J. Kriellaars, plaatsvervangend voorzitter, en T. Meijer Jzn. hun functie als lid van de Raad van Toezicht neergelegd. De heren Kriellaars en Meijer hebben vanaf de fusie in 1 972 deel uitgemaakt van de Raad van Toezicht van Rabobank Nederland. Daarvoor waren zij reeds gedurende enige jaren lid van de Raad van Toezicht van de Coöperatieve Centrale Boerenleenbank respectievelijk van de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Bank. Wij zijn de heren Kriellaars en Meijer grote dank verschuldigd voor hun waardevolle bijdragen aan de taakvervulling van de Raad van Toezicht en voor hun grote inzet voor de Rabobankorganisatie. Door de Raad van Toezicht is ir. A.J. Latijnhouwers benoemd tot plaatsvervangend voorzitter van dit College. 10

Jaarverslagen Rabobank | 1985 | | pagina 7