Rabobankorganisatie Raad van Toezicht drs. R. Zijlstra. voorzitter ir. A.J. Latijnhouwers, plaatsvervangend voorzitter G.J.M. Berendsen, secretaris L.A.M. Elenbaas ir. G.A.A. Horsmans, plaatsvervangend secretaris L.G.J. Alkemade J.F. Marsman drs. P. Bukman prof.mr. P.A. Stein H.J. Kloosterboer ir. N. Köster-Constandse prof.dr.ir. J. de Hoogh J. van der Worp drs. J.J. Schouten M.J. Varekamp prof.dr. P.W. Moerland Sj. Boersma K. Dijksterhuis A.J.A.M. Vermeer Raad van Beheer mr. O.W.A. Baron van Verschuer, voorzitter C.G.A. Mertens, plaatsvervangend voorzitter E.J.M. Kolfschoten, secretaris mr. J.L.M. Niers R. Renkema, plaatsvervangend secretaris B. Heringa prof.dr. N.H. Douben ir. D. Luteijn 4 Hoofddirectie ir. P.J. Lardinois, voorzitter mr. H.J.A.E.M. Klarenbeek, plaatsvervangend voorzitter drs. H.H.F. Wijffels, plaatsvervangend voorzitter mr. T.J. Jansen Schoonhoven dr. G.J.M. Vlak drs. R.B.J. van Eldik drs. P.M. Burghouts F.H.J. Boons RA mr. F.H. Brust, directeur-secretaris Directeuren en onderdirecteuren tot 1 november 1985 mr. C.J.B. Ebeling, directeur H.J. Kerkmeester, directeur dr. J.Th. Adolfse, onderdirecteur drs. H.C.G. Bak, onderdirecteur W. Bakker RA, onderdirecteur drs. A.J. Bierings, onderdirecteur H. van den Broek, onderdirecteur ir. W.L. van Dinten, onderdirecteur W.J.H. Draisma RA, onderdirecteur H.M. Geukers, onderdirecteur dr. W.M. van den Goorbergh, onderdirecteur vanaf 1 januari 1986 drs. W.M. Hoogendam, onderdirecteur H.E. van de Kerk, onderdirecteur drs. J.C.J. Oosterwaal RA, onderdirecteur ir. E.M. Rintel, onderdirecteur vanaf 1 januari 1 986 J. Ruiter, onderdirecteur H. Steensma, onderdirecteur A.C. Steketee, onderdirecteur mr. H.W. Unger, onderdirecteur J.J. Verhaegen, onderdirecteur P. Vernède, onderdirecteur drs. H. Visser, onderdirecteur mr. M.F.L. Zegers, onderdirecteur ir. W.H.I. Zwart, onderdirecteur vanaf 1 januari 1 986 tot 1 april 1 986 Accountants Moret Et Limperg 5

Jaarverslagen Rabobank | 1985 | | pagina 4