De foto's in dit jaarverslag zijn geselecteerd op basis van het thema 'samenwerking'. Zonder samen werken is samen leven onmogelijk. De foto's geven een willekeurig beeld van de verschillende wijzen waarop met elkaar kan worden samengewerkt. Samenwerking is ook de basis waarop de coöperatieve Rabobank functioneert. Al meer dan 85 jaar lang. Deze samenwerking is ook het thema voor een extra beschouwing over het eigentijds coöperatief karakter van de Rabobank. U treft deze bijdrage aan op pagina 38. Bijgaand wordt u het geconsolideerde verslag over het boekjaar 1 984 van de Rabobankorganisatie aangeboden. In dit verslag wordt een overzicht gegeven van de gang van zaken in het afgelopen jaar bij de Rabobankorganisatie. Het verslag bevat de geconsolideerde balans en de resultatenrekening. Op 7 juni 1 984 heeft de Algemene Vergadering mevrouw ir. N. Köster-Constandse en de heren L.G.J. Alkemade, ir. G.A.A. Horsmans en J. van der Worp herkozen tot lid van de Raad van Toezicht. Als nieuwe leden van dit College zijn gekozen de heren ir. A.J. Latijnhouwers en prof.dr. P.W. Moerland. Door de Raad van Toezicht is de heer Horsmans herbenoemd tot plaatsvervangend secretaris. Tot lid van de Raad van Beheer is herkozen de heer C.G.A. Mertens. Door de Raad van Beheer is de heer Mertens herbenoemd tot plaatsvervangend voorzitter. Tijdens de Algemene Vergadering hebben de heren C.J.F. Oomen en H. Biemans hun functie als lid van de Raad van Toezicht neergelegd. De heer Oomen werd in 1 959 en de heer Biemans in 1 967 gekozen tot lid van de Raad van Toezicht van de voormalige Coöperatieve Centrale Boerenleenbank. Vanaf de fusie in 1 972 maakten zij deel uit van de Raad van Toezicht van Rabobank Nederland. Wij zijn de heren Oomen en Biemans grote dank verschuldigd voor hetgeen zij gedurende vele jaren voor de Rabobankorganisatie hebben gedaan. Voorts werd drs. H.H.F. Wijffels met ingang van 1 september 1 984 benoemd tot plaatsvervangend voorzitter van de Hoofddirectie. 9

Jaarverslagen Rabobank | 1984 | | pagina 6