Rabobankorganisatie Raad van Toezicht drs. R. Zijlstra, voorzitter prof.dr. F.W.J. Kriellaars, plaatsvervangend voorzitter G.J.M. Berendsen, secretaris L.A.M. Elenbaas ir. G.A.A. Horsmans, plaatsvervangend secretaris L.G.J. Alkemade T. Meijer Jzn. J.F. Marsman drs. P. Bukman prof.mr. P.A. Stein H.J. Kloosterboer ir. N. Köster-Constandse prof.dr.ir. J. de Hoogh J. van der Worp drs. J.J. Schouten M.J. Varekamp ir. A.J. Latijnhouwers prof.dr. P.W. Moerland Raad van Beheer mr. O.W.A. Baron van Verschuer, voorzitter C.G.A. Mertens, plaatsvervangend voorzitter E.J.M. Kolfschoten, secretaris mr. J.L.M. Niers R. Renkema, plaatsvervangend secretaris B. Heringa prof.dr. N.H. Douben ir. D. Luteijn 4 Hoofddirectie ir. P.J. Lardinois, voorzitter mr. H.J.A.E.M. Klarenbeek, plaatsvervangend voorzitter drs. H.H.F. Wijffels, plaatsvervangend voorzitter mr. T.J. Jansen Schoonhoven dr. G.J.M. Vlak drs. R.B.J. van Eldik drs. P.M. Burghouts F.H.J. Boons RA mr. F.H. Brust, directeur-secretaris Directeuren en onderdirecteuren mr. C.J.B. Ebeling, directeur H.J. Kerkmeester, directeur dr. J.Th. Adolfse, onderdirecteur drs. H.C.G. Bak, onderdirecteur W. Bakker RA, onderdirecteur drs. A.J. Bierings, onderdirecteur H. van den Broek, onderdirecteur ir. W.L. van Dinten, onderdirecteur W.J.H. Draisma RA, onderdirecteur H.M. Geukers, onderdirecteur drs. W.M. Hoogendam, onderdirecteur drs. J.C.J. Oosterwaal RA, onderdirecteur ir. E.M. Rintel, onderdirecteur H. Steensma, onderdirecteur A.C. Steketee, onderdirecteur mr. H.W. Unger, onderdirecteur J.J. Verhaegen, onderdirecteur P. Vernède, onderdirecteur drs. H. Visser, onderdirecteur mr. M.F.L. Zegers, onderdirecteur ir. W.H.I. Zwart, onderdirecteur Accountants Moret Limperg 5

Jaarverslagen Rabobank | 1984 | | pagina 4