Bijlage: De volgende meerderheidsdeelnemingen zijn in de geconsolideerde cijfers opgenomen: (In de gevallen waarin het belang minder is dan 1 00% is het deelnemingspercentage vermeld.) Binnenland Rabohypotheekbank NV te Amsterdam Onderlinge Waarborgmaatschappij Rabobanken BA te Amsterdam NV Onroerend Goed Mij. Gebeka te 's-Gravenhage Rabomerica International Bank NV te Amsterdam Financieringsmij. De Lage Landen NV te Eindhoven 95% BV De Lage Landen Factors, Rabobank Nederland te Eindhoven NV Handelmij. Het Zuiden te Amsterdam (Onroerend Goed Mij.) Schretlen en Co. NV te Amsterdam (Effectenkredietinstelling) H.P. Verbist BV te Amsterdam (Bemiddelaar in onderhandse leningen) BV Centraal Makelaarskantoor (CMK), in liquidatie, te Eindhoven Vastgoed Ontwikkeling Rabo Nederland BV te Utrecht Bodemgoed BV te Amsterdam (Onroerend Goed Mij.) Bruns ten Brink Groep BV te Amsterdam (Assurantiemakelaar) Rabo Onroerend Goed Nederland BV te Eindhoven Rabobank Nederland Participatiemij. BV te Utrecht Raiffeisenhypotheekbank NV te Amsterdam Beleggingsmaatschappij Boxtel BV te Utrecht Nieuwe Bedrijvencentrum Basis BV te Amsterdam Beleggingsmaatschappij Basis Amsterdam BV te Utrecht Buitenland Rabobank Curagao NV te Willemstad Rabobank Trustmaatschappij Curagao NV te Willemstad Allgemeine Deutsche Credit-Anstalt AG te Berlijn/Frankfurt NV Vastgoedmaatschappij Croeselaan te Antwerpen MAL Anlagenleasing GmbH te München 84% 75% 58 Bijlage: Minderheidsdeelnemingen Te vermelden zijn: Binnenland Bewaarmij. Amvabel NV te 's-Hertogenbosch 50% Beheermij. Amvabel NV te 's-Hertogenbosch 50% Ondernemend Vermogen Nederland CV te Amsterdam 40% Ondernemend Vermogen Nederland Beheer BV te Amsterdam 40% Van Lanschot's Beleggings-Compagnie BV te 's-Hertogenbosch 40% Bankgirocentrale BV te Amsterdam 30% Denarkas BV te 's-Gravenhage 30% Euro Travellercheque Nederland BV te Amsterdam 30% BV Beheermij. van het Beleggingsfonds van de 7 te Amsterdam 29% Eurocard Nederland BV te Rotterdam 21% Lease Plan Holding NV te Amsterdam 20% Gilde Venture Fund BV te Amsterdam 1 9% Support BV te Rotterdam 11 NV Export Financieringsmij. te 's-Gravenhage 10% NV Interpolis te Tilburg 10% Stadsherstel Historisch Rotterdam NV te Rotterdam 7% Amsterdamse Maatschappij tot Stadsherstel NV te Amsterdam 5% Nederlandse Participatie Mij. NV te Amsterdam 4% Stadsherstel Den Haag e.o. NV te 's-Gravenhage 3% Nederlandse Financ. Mij. voor Ontwikkelingslanden NV te 's-Gravenhage 2% Nederlandsche Credietverzekerings Mij. NV te Amsterdam 2% Maatschappij voor Industriële Projecten NV te 's-Gravenhage 1 De Nationale Investeringsbank NV te 's-Gravenhage 1 Buitenland Unico Trading Handelsgesellschaft mbH te Wenen 1 7% Agri-Leasing SA Arrendamento Mercantil te Porto Alegre 1 5% Unico Investment Fund Management Cy. SA te Luxemburg 1 5% London and Continental Bankers Ltd. te Londen 10% Bank Europaïscher Genossenschaftsbanken te Zürich 6% European Securities Corporation te New York 5% Latin American Agribusiness Development Corporation SA te Panama 5% Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication (SWIFT) te Brussel 1 59

Jaarverslagen Rabobank | 1984 | | pagina 31