Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. Raad van Toezicht drs. R. Zijlstra, voorzitter prof. dr. F.W.J. K ri el I a a rs, plaats vervangend voorzitter C.J.F. Oomen G.J.M. Berendsen, plaatsvervangend secretaris N. Fluyts, secretaris L.A.M. Elenbaas H. Biemans ir. G.A.A. Florsmans L.G.J. Alkemade T. Meijer Jzn. J.F. Marsman drs. P. Bukman prof. mr. P.A. Stein H.J. Kloosterboer M.P. Zuidgeest mevr. ir. N. Köster-Constandse prof. dr. ir. J. de Hoogh J. van der Worp Raad van Beheer C.G.A. Mertens, voorzitter mr. O.W.A. Baron van Verschuer, plaatsvervangend voorzitter E.J.M. Kolfschoten, plaatsvervangend secretaris mr. J.S. Biesheuvel, secretaris mr. J.L.M. Niers R. Renkema B. Heringa prof. dr. N.H. Douben 4 Hoofddirectie ir. P.J. Lardinois, voorzitter drs. J.A. van Ogtrop, plaatsvervangend voorzitter mr. T.J. Jansen Schoonhoven dr. G.J.M. Vlak drs. R.B.J. van Eldik mr. H.J.A.E.M. Klarenbeek drs. H.H.F. Wijffels mr. F.H. Brust, directeur-secretaris Directeuren en onderdirecteuren F.H.J. Boons R.A., directeur drs. P M. Burghouts, directeur mr. C.J.B. Ebeling, directeur H.J. Kerkmeester, directeur drs. G.A.A. van der Linden, directeur dr. J.Th. Adolfse, onderdirecteur W. Bakker R.A., onderdirecteur drs. A.J. Bierings, onderdirecteur ir. W.L. van Dinten, onderdirecteur drs. J.C.J. Oosterwaal R.A., onderdirecteur H. Steensma, onderdirecteur A C. Steketee, onderdirecteur mr. H.W. Unger, onderdirecteur mr. M.F.L. Zegers, onderdirecteur Accountants Moret Limperg 5

Jaarverslagen Rabobank | 1981 | | pagina 4