Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. Raad van Toezicht drs. R. Zijlstra, voorzitter prof. dr. F.W.J. Kriel la ars, plaatsvervangend voorzitter N. Huyts, secretaris G.J.M. Berendsen, plaatsvervangend secretaris C.J.F. Oomen G. Vredeveld L.A.M. Elenbaas Fl. Biemans ir. G.A.A. Horsmans L.G.J. Alkemade T. Meijer Jzn. J.F. Marsman drs. P. Bukman prof. mr. P A. Stein H.J. Kloosterboer M.P. Zuidgeest mevr. ir. N. Köster-Constandse prof. dr. ir. J. de Hoogh Raad van Beheer C.G.A. Mertens, voorzitter mr. O.W.A. Baron van Verschuer, plaatsvervangend voorzitter mr. J.S. Biesheuvel, secretaris E.J.M. Kolfschoten, plaatsvervangend secretaris mr. J.L.M. Niers R. Renkema B. Heringa prof. dr. N.H. Douben Hoofddirectie ir. P.J. Lardinois, voorzitter dr. W.F. Duisenberg, plaatsvervangend voorzitter drs. J.A. van Ogtrop mr. T.J. Jansen Schoonhoven dr. G.J.M. Vlak drs. R.B.J. van Eldik mr. H.J.A.E.M. Klarenbeek mr. F.H. Brust, directeur-secretaris Directeuren en onderdirecteuren G.N. Brands, directeur drs. P.M. Burghouts, directeur H.J. Kerkmeester, directeur drs. G.A.A. van der Linden, directeur dr. J.Th. Adolfse, onderdirecteur W. Bakker R.A., onderdirecteur drs. A.J. Bierings, onderdirecteur F.H.J. Boons R.A., onderdirecteur ir. W.L. van Dinten, onderdirecteur mr. C.J.B. Ebeling, onderdirecteur drs. J.C.J. Oosterwaal R.A., onderdirecteur H. Steensma, onderdirecteur A.C. Steketee, onderdirecteur mr. M.F.L. Zegers, onderdirecteur Accountants Moret Limperg

Jaarverslagen Rabobank | 1980 | | pagina 4