Jaarrekeningen kunnen worden ondergebracht. Ten behoeve van de in 1976 opgerichte eigen medische dienst is te Utrecht, nabij het hoofdkantoor, een medisch centrum ingericht. Te Zeist, waar een groot deel van de computer activiteiten is geconcentreerd, is naast het reeds in huurzijnde pand een geheel nieuw pand gehuurd. In de beide gebouwen, die liggen in de directe omgeving van het gebouw met de computerconfigu ratie, zijn naast automatiseringsmedewerkers ook enkele andere voorheen in Utrecht gehuisveste eenheden ondergebracht. In december is de in het afgelopen jaar gereed gekomen nieuwbouw voor het districtskantoor Sittard in gebruik genomen. De hiervoor beschreven activiteiten en resultaten van onze organisatie waren mede mogelijk dank zij de inspanningen en de toewijding van de ie den van besturen en raden van toezicht, van directeuren en overige personeelsleden van de aangesloten banken en van de personeelsleden van de centrale bank. Gaarne willen wij daarvoor hier onze waardering en erkentelijkheid tot uitdrukking brengen. 40 Hierna volgt de gecombineerde jaarrekening van de Rabobankorganisatie alsmede de jaarrekening van de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank b.a. In de gecombineerde jaarrekening zijn verwerkt de gegevens van de gezamenlijke aangesloten banken, van de centrale bank met haar meerderheidsdeel nemingen, van de Rabohypotheekbank n.v. met haar meerderheidsdeelneming, van de Onderlinge Krediet verzekeringsmaatschappij Rabobanken w.a., van de Onderlinge Delcrederemaatschappij Centrale Rabo bank u.a. en de Onderlinge Waarborgmaatschappij Rabobanken w.a. De activa en passiva en de resultaten van de meerder heidsdeelnemingen zijn voor 100% in de gecombi neerde jaarrekening opgenomen. Het relatief geringe minderheidsbelang van derden is in de gecombineerde balans opgenomen onder crediteuren, het aan derden toekomende aandeel in het resultaat is in de gecombineerde winst- en verlies rekening in mindering gebracht op de post rente. Bij de vergelijking van de balanstotalen ultimo 1975 met de publicatie in het vorige Jaarverslag blijkt dat thans deze totalen lager liggen. De verklaring hiervoor ligt in een wijziging in de opzet van de balanscijfers per het einde van 1976. In verband met de vergelijk baarheid zijn in dit verslag de balansen per eind 1975 aangepast. 41

Jaarverslagen Rabobank | 1976 | | pagina 22