STAAT VAN INGEKOCHTE ONDERPANDEN. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. Pakhuis, kantoor en woning, aan de Jufferstraat te Rotterdam. 1.95.90 H.A. bollengrond in de Berg- en Daalpolder te Voorhout. Winkel- en woonhuis met tuin aan de Steenstraat te Oldenzaal. Huis en werkplaats aan de Ged. Voldersgrachtwerkplaats aan de Koddesteeg; woonhuis aan de Oude Vest; timmermanswerkplaats met bovenwoning aan de Oude Vest te Leiden. Winkelhuis met bovenwoning aan de Wagenstraat te Den Haag. Winkelhuis aan de Groote Krocht te Zandvoort. Twee woningen met schuur, stalling en erf aan de Oostwal te Oldenzaal. Twee winkel- en woonhuizen aan de Kuipersdijk te Enschedé. Woon- en winkelhuis met bovenwoning aan de Lopikerstraatpakhuis aan het Doelenplein te Schoonhoven. Woon- en winkelhuis aan de Hoogewoerd en pakhuis aan de Nieuwe Brugsteeg te Leiden. Woon- en winkelhuis met tuin aan de Spoorstraat te Zandvoort. Winkel en werkplaats met bovenwoningen aan de Prinsenstraat te Amsterdam. 14 perceelen, bestaande uit 7 benedenhuizen, 2 winkels, 4 onderstukken en volkskoffiehuis elk met 3 bovenwoningen, aan de Borgerstraat te Amsterdam. Het recht van erfpacht van den grond met daar op staande twee heerenhuizen aan de Laan van Eik en Duinen te Den Haag. Erfpachtscanon 652, Bakkerij met bovenwoning aan de Zijlvest te Haarlem. Heerenhuis aan de Keizersgracht te Amsterdam. Café met bovenwoningen aan de Priemstraat te Nijmegen. Koffiehuis aan de Gedempte Burgwal te Den Haag. Café met woningen aan de Grootestraat en Vosstraat te Nijmegen. 3 heerenhuizen aan de Boulevard de Favauge te Zandvoort. Woonhuis met 3 kelders en 2 bovenwoningen aan de Zwanenburgerstraat te Amsterdam. Winkelhuis met 2 bovenwoningen aan de Zeedijk te Amsterdam. Woon- en winkelhuis aan de Zijlstraat te Haarlem. Winkelhuis* en magazijnen met bovenhuis aan de Kannemarkt, en een winkel huis met bovenwoning aan de Lange Hezelstraat te Nijmegen. 19

Jaarverslagen Nederlandsche Hypotheekbank | 1940 | | pagina 20