STAAT VAN INGEKOCHTE ONDERPANDEN. 1. 2. 3. 4. 5. 7. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22 Pakhuis, kantoor en woning, aan de Jufferstraat te Rotterdam. 1.95.90 H.A. bollengrond in de Berg- en Daalpolder te Voorhout. Winkel- en woonhuis met tuin aan de Steenstraat te Oldenzaal. Huis en werkplaats aan de Ged. Voldersgracht; werkplaats aan de Koddesteeg; woonhuis aan de Oude Vest; timmermanswerkplaats met bovenwoning aan de Oude Vest te Leiden. Winkelhuis met bovenwoning aan de Wagenstraat te Den Haag. Heerenhuis met tuin aan de Mauritslaan te Oegstgeest. Heerenhuis met garage en tuin aan de Amstelveensche weg te Amsterdam. Winkelhuis aan de Groote Krocht te Zandvoort. Twee woningen met schuur, stalling en erf aan de Oostwal te Oldenzaal. Twee winkel- en woonhuizen aan de Kuipersdijk te Enschedé. Woon- en winkelhuis met bovenwoning aan de Lopikerstraat; pakhuis aan het Doelenplein te Schoonhoven. Woon- en winkelhuis aan de Hoogewoerd en pakhuis aan de Nieuwe Brugsteeg te Leiden. Woon- en winkelhuis met tuin aan de Spoorstraat te Zandvoort. Winkelhuis met bovenwoningen aan de Heerenstraat te Amsterdam. Winkel en werkplaats met bovenwoningen aan de Prinsenstraat te Amsterdam. 20 perceelen, bestaande uit 10 benedenhuizen, 1 winkel en 9 onderstukken elk met 3 bovenwoningen, aan de Borgerstraat te Amsterdam. Het recht van erfpacht van den grond met daar op staande twee heerenhuizen aan de T aan van Eik en Duinen te Den Haag. Erfpachtscanon 652.—. Bakkerij met bovenwoning aan de Zijlvest te Haarlem. Heerenhuis aan de Keizersgracht te Amsterdam. Café met bovenwoningen aan de Priemstraat te Nijmegen. Koffiehuis aan de Gedempte Burgwal te Den Haag. Café met woningen aan de Grootestraat en Vosstraat te Nijmegen. 2 winkelhuizen, 1 woonhuis, 1 onderstuk met bovenwoningen aan de Linden gracht en le Goudbloemdwarsstraat te Amsterdam. 6. 8. 9. 23.

Jaarverslagen Nederlandsche Hypotheekbank | 1939 | | pagina 20