STAAT VAN INGEKOCHTE ONDERPANDEN. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. Pakhuis, kantoor en woning, aan de Jufferstraat te Rotterdam. Woon- en winkelhuis met bovenwoning aan de Lopikerstraatpakhuis aan het Doelenplein; woon- en winkelhuis aan de Stadhuisstraat te Schoonhoven. Villa met tuin aan den Schouwweg te Wassenaar. Huis en werkplaats aan de Ged. Voldersgrachtwerkplaats aan de Koddesteeg; woonhuis aan de Oude Vest; timmermanswerkplaats met bovenwoning aan de Oude Vest te Leiden. Winkelhuis met bovenwoning aan de Wagenstraat te Den Haag. Heerenhuis met tuin aan de Mauritslaan te Oegstgeest. Villa met tuin aan de Lange Kerkdam te Wassenaar. Woon- en winkelhuis aan de Hoogewoerd en pakhuis aan de Nieuwe Brugsteeg te Leiden. 1.95.90 H.A. bollengrond in de Berg- en Daalpolder te Voorhout. Heerenhuis met garage en tuin aan de Amstelveenscheweg te Amsterdam. Heerenhuis met garage en tuin aan de Amstelveenscheweg te Amsterdam. Winkelhuis aan de Groote Krocht te Zandvoort. Woon- en winkelhuis met tuin aan de Spoorstraat te Zandvoort. Winkelhuis en verkooplokaal aan de Oude Stadsgracht te Nijmegen. Winkelhuis met bovenwoningen aan de Heerenstraat te Amsterdam. Winkel en werkplaats met bovenwoningen aan de Prinsenstraat te Amsterdam. Winkel- en woonhuis met tuin aan de Steenstraat te Oldenzaal. Winkel- en woonhuis aan de Laenstraat te Zwolle. Twee woningen met schuur, stalling en erf aan de Oostwal te Oldenzaal. Twee winkel- en woonhuizen aan de Kuipersdijk te Enschede. Winkel- en woonhuis met pakhuis aan de Veenestraat te Assen. 23 perceelen, bestaande uit 11 benedenhuizen, 2 winkels en 10 onderstukken, elk met 3 bovenwoningen, aan de Borgerstraat te Amsterdam. Twee heerenhuizen aan de Laan van Eik en Duinen te Den Haag. Bakkerij met bovenwoning aan de Zijlvest te Haarlem. Heerenhuis aan de Keizersgracht te Amsterdam. Heerenhuis met kantoren en een heerenhuis met erf aan de Dwarskade te Roosendaal en Nispen. Pakhuis met bovenhuis aan de Ternootstraat te Den Haag. 19 1.

Jaarverslagen Nederlandsche Hypotheekbank | 1938 | | pagina 20