TOELICHTING als bedoeld bij artikel 42 van het Wetboek van Koophandel De onroerende en roerende zaken van de vennootschap zijn ge waardeerd naar de volgende maatstaf A. Onroerende zaken. I. De percelen in het bezit van de vennootschap zijn opge nomen tegen maximaal de koopprijs, vermeerderd met de kosten, c.q. de stichtingskosten. II. De huizen in aanbouw: op de koopprijs van de grond, vermeerderd met de tot en met 31 december 1960 in de nieuwbouw geïnvesteerde bedragen; B. Dochter-maatschappijen-nieuwbouw: opgenomen voor de nomi nale bedragen. Op het totaal van de aldus verkregen bedragen onder A B is 3.075.000.afgeschrevefi; C. Aandelen in en vorderingen op andere Ondernemingen: opge nomen voor de aankoopprijs, respectievelijk voor de nominale waarde, verminderd met de gedane afschrijvingen; D. De roerende lichamelijke zaken naar de aanschaffingsprijs, verminderd met de gedane afschrijvingen; E. Eigen ingekochte aandelen: opgenomen voor de nominale waarde; F. De vorderingen op naam: naar het nominale bedrag, vermin derd met de gedane afschrijvingen. 's-Gravenhage, 3 maart 1961. De Directie: H. C. J. Kouwenhoven F. J. M. Berntsen P. Q. H. Kouwenhoven Th. P. L. Kouwenhoven 's-Gravenhage, 10 maart 1961. A. T. Staal J. C. C. van Till Th. M. F. Vos G. E. van der Werff C. R. C. Wijckerheld Bisdom 's-Gravenhage, 6 maart 1961. Accountants De Haan, Stol Co. De Raad van Commissarissen: A. S. van Nierop Jos. Janssens J. K. Schellenbach M. J. Bos H. J. M. Loeff 14

Jaarverslagen Gemeenschappelijk Eigendom | 1960 | | pagina 15