BOEKJAAR 1958 Te Delft werd begonnen met de bouw van 24 flatwoningen. Het bedrijfsgebouwen complex te Rijswijk en de 24 woningen te Delft zijn bestemd voor exploitatie. De in 1957 aangevangen bouwobjecten te Rijswijk en Voorburg, waaraan wij in combinatie met derden deelnamen, werden dit jaar voltooid. Van deze 68 woningen werden reeds 35 woningen verkocht en 4 woningen in eigendom gehouden. In combinatie met derden werd een aanvang gemaakt met de bouw van 18 herenhuizen te Vught, bestemd voor verkoop. Onze bouwactiviteit is sedert 1945 hiermede gestegen tot 1684 woningen en 92 bedrijfs panden. In het begin van dit jaar werd een aanvang gemaakt met de bouw van een café-restau- rant, 30 winkels, 2 kantoorruimten en 52 flatwoningen en - in combinatie met derden van 27 eengezinswoningen. Plannen zijn in voorbereiding voor de bouw van 78 flatwoningen, gedeeltelijk voor eigen exploitatie, gedeeltelijk voor verkoop en in combinatie met derden voor de bouw van 72 woningen. Gedurende dit verslagjaar kwamen enige combinaties, welke tot doel hadden het gezamenlijk bouwen van winkels met woningen en flatcomplexen, tot definitieve af wikkeling en de resultaten hiervan kwamen ten gunste van dit boekjaar. HANDEL. Behoudens de hierboven genoemde verkopen van nieuwgebouwde percelen, werden uit bestaand bezit in de loop van dit boekjaar verkocht: 1 perceel te 's-Gravenhage, 1 perceel te Delft en 2 percelen te Leiden. DOCHTER-MAATSCHAPPIJEN - NIEUWBOUW Deze zijn de in verband met artikel 10 van de Wet op de Belastingherziening 1950 opgerichte Maatschappijen, t.w. de N.V. „Genibo", N.V. „Nibomij", N.V. „Nibomij 11" en N.V. „Nibomij III". De bezittingen van deze maatschappijen bestaan uitsluitend uit na 1945 gebouwde onroerende goederen. De gecombineerde balans en winst- en verliesrekening dezer dochter-mijen, alsmede 7

Jaarverslagen Gemeenschappelijk Eigendom | 1958 | | pagina 9