Preadvies van de raad van commissarissen Aan aandeelhouders Op grond van het door ons uitgeoefende toezicht en voorgelicht door Van Dien+Co, accountants, die verslag van hun onderzoek hebben gedaan en een goedkeurende verklaring hebben afgegeven, hebben wij de jaarrekening 1984 vastgesteld. In deze jaarrekening zijn de geconsoli deerde jaarcijfers van het financieringsbedrijf, de gecombineerde jaarcijfers van de vastgoedmaatschappijen en andere diversificaties en bijbehorende toelichtingen opgenomen, zoals weergegeven op pagina 30 en volgende van dit jaarverslag. Wij adviseren u de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken goed te keuren. In de loop van het verslagjaar namen wij afscheid van de heer Drs A.W.J. Caron, van welk feit wij in het verslag van vorig jaar reeds melding maakten. De heren A.G. van den Bos en Drs J.C. Smit werden herbenoemd tot lid van de raad. Wegens het bereiken van de wettelijke leeftijdsgrens treden per de datum van de jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders dd. 15 mei 1985 af de heren Mr J. de Wilde, voorzitter van de raad, en Mr P.M.H. van Boven. In verband hiermede hebben wij besloten het aantal commissarissen te bepalen op zes. De heer Drs J.C. Smit zal fungeren als voorzitter. Voorts is het ons voornemen de heer L. van Dongen te benoemen tot lid van de raad. De ondernemingsraad is over deze benoeming geraadpleegd en heeft daartegen geen bezwaar gemaakt. Aan het einde van het verslagjaar namen wij tevens afscheid van het lid van de raad van bestuur, de heer G.J. Jansen, die na een dienstverband van 48 jaar wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd ons bedrijf heeft verlaten. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor de wijze waarop hij zich gedurende zo lange tijd met grote kennis van zaken voor ons bedrijf heeft ingezet. Met ingang van 16 mei 1984 werd tot zijn opvolger benoemd de heer W.A.J.M. van der Heijden. Gaarne spreken wij tenslotte onze waardering uit over de wijze waarop de raad van bestuur en zijn medewerkers in het afgelopen jaar hun taak hebben verricht. Utrecht, 25 maart 1985 De raad van commissarissen Mr J. de Wilde, voorzitter 15

Annual Reports FGH Bank | 1984 | | pagina 17