Preadvies van de raad van commissarissen 6 AAN ONZE AANDEELHOUDERS De raad van commissarissen heeft kennisgenomen van het verslag van de directie en de jaarrekening over het jaar 2001. Overeenkomstig de statuten heeft de raad hiermee ingestemd. In deze jaarrekening zijn de geconsolideerde jaarcijfers en de vennootschappelijke balans en winst-en-verliesrekening opgenomen. De raad heeft kennisgenomen van de door KPMG Accountants N.V. afgegeven goedkeurende verklaring. Wij adviseren u de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken vast te stellen. De raad van commissarissen is in het boekjaar 2001 viermaal bijeen geweest. Daarnaast hebben de commissarissen zich in besprekingen en op basis van schriftelijke rapporten op de hoogte gesteld van het bedrijfsbeleid en de ontwikkelingen binnen FGH Bank N.V. Onderwerpen van grondige bespreking waren de strategie, de verstrekking van majeure kredieten en investeringen, het risico- en voorzieningen- beleid, de ontwikkelingen op de geld- en kapitaalmarkt en personele aangelegenheden. Ook zaken op het gebied van informatievoorziening, waaronder de invoering van de euro en verbetering van de ondersteunende processen, zijn uitvoerig aan de orde geweest. De uitkoop van minderheidsaandeelhouders is eind 2001 afgerond. Na afronding van een aantal acquisities en fusies, is HVB begin dit jaar gestart met aanpassing van haar vennoot schappelijke structuur, met als doel een duidelijke, flexibele en efficiënte organisatie. Binnen de groep is onder de naam van HVB Real Estate Bank AG een aparte entiteit gecreëerd voor onder meer het vastgoedfinancieringsproduct. Eind 2001 is FGH Bank door middel van overdracht van de aandelen van haar moeder maatschappij (Assumij Beheer B.V.) aan dit concernonderdeel toegevoegd. In het verslagjaar bleven zowel de samenstelling van de raad van commissarissen als die van de directie ongewijzigd. De ontwikkeling van balans, vermogen en jaarresultaat geven reden tot tevredenheid en bovenal vertrouwen voor de toekomst. De afkoelende economie geeft ons wel aanleiding extra alert te zijn op de risico's die nu eenmaal met vastgoedfinanciering samenhangen. Graag spreken wij op deze plaats onze grote waardering uit voor de grote inzet van directie en medewerkers in het afgelopen boekjaar. Utrecht, 21 februari 2002 De raad van commissarissen Di. E. Eisele, vooizittei Mi. dis. L.C. Brinkman Di. C. Nolting Dis. J.B.M. Stieppel

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 2001 | | pagina 8