Preadvies van de raad van commissarissen AAN ONZE AANDEELHOUDERS De commissarissen van FGH Bank N.V. hebben, mede op grond van de door KPMG Accountants N.V. afgegeven goedkeurende verklaring, met de door de directie opgemaakte jaarrekening 1999 ingestemd en deze als blijk hiervan meeondertekend. In deze jaarrekening zijn de geconsolideerde jaarcijfers en de vennootschappelijke balans en winst-en-verliesrekening opgenomen. Wij adviseren u de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken vast te stellen. In het boekjaar 1999 is de raad van commissarissen vier maal bijeen geweest. Daarnaast hebben de commissarissen zich in talrijke besprekingen en op basis van schriftelijke rapporten van het bedrijfsbeleid en de ontwikkelingen binnen FGH Bank N.V. op de hoogte gesteld. Onderwerpen van grondige bespreking waren de verstrekking van majeure kredieten, het risicobeleid, de ontwikkelingen op de geld- en kapitaalmarkt en personele aangelegenheden. Ook zaken op het gebied van informatievoorziening, waaronder de invoering van de euro en de millennium- problematiek, zijn uitvoerig aan de orde geweest. De dit jaar ingezette beweging naar een nog efficiëntere bedrijfsvoering en de formulering en uitvoering van een aantal ondernemingsbreed gedragen strategische keuzes heeft onze volledige instemming. Wij menen dat de hiermee ingeslagen weg een voor de bank en haar medewerkers zeer vruchtbare zal blijken te zijn. Tijdens de buitengewone algemene aandeelhouders vergadering van 30 juli 1999 is mr. drs. L.C. Brinkman benoemd tot lid van de raad van commissarissen, die daarmee is uitgebreid van drie naar vier personen. De zittende commissarissen zijn bijzonder verheugd een dergelijk gerespecteerde en deskundige collega in de gelederen op te hebben mogen nemen. Wij hopen en verwachten veel profijt van zijn inbreng te kunnen hebben. Per 1 januari 2000 is de samenstelling van de directie gewijzigd. In de buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders van 17 december 1999 is mevrouw M.M.A. Better met algemene instemming benoemd tot statutair directeur. Wij spreken hierbij ons volste vertrouwen uit in mevrouw Better en wensen haar - het eerste vrouwelijke directielid in de geschiedenis van de vastgoedbank - bijzonder veel succes en genoegen toe in haar nieuwe functie. De ontwikkeling van de balans, vermogen en jaarresultaat geven opnieuw alle reden tot tevredenheid over de huidige positie van de FGH Bank N.V. en zijn daarmee reden voor een goed gefundeerd vertrouwen in de toekomst. Graag spreken wij dan ook op deze plaats onze grote waardering uit voor het in het afgelopen boekjaar behaalde resultaat en de buitengewone gedrevenheid en inzet waarmee dat alles is gerealiseerd. Utrecht, 18 februari 2000 De raad van commissarissen Dr. E. Eisele, voorzitter Mr. drs. L. C. Brinkman Dr. C. Nolting Drs. J.B.M. Streppel

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1999 | | pagina 8