Per dezelfde datum zijn de heren H. Copier MBA en P.C. Keur in het directieteam opgenomen, waarmee dit uit eigen gelederen werd versterkt. De heer Copier is primair verantwoordelijk voor Vastgoedzaken en Risicobeheer en de heer Keur heeft het verantwoordelijkheidsgebied Verkoop op zich genomen. Verder vonden in 1995 geen substantiële wijzigingen in de organisatorische opzet van het bedrijf plaats. De directie is de medewerkers bijzonder erkentelijk voor him inzet. Deze waardering geldt tevens voor de ondernemingsraad, die op opbouwende wijze heeft bijgedragen aan de uitvoering van het beleid. Toekomst FGH BANK biedt aan professionele relaties in de vastgoedmarkt een reeks van gespecialiseerde Produkten aan. Door de hoge kwaliteit van onze Produkten verwachten wij dat onze sterke positie in de vastgoed- kredietverlening verder uitgebouwd kan worden. De ontwikkeling van andere Produkten, voornamelijk op het gebied van service-verlening, wordt met kracht ter hand genomen. Wij verwachten dat ons personeelsbestand in 1996 licht zal afnemen. Het investeringsniveau zal niet sterk afwijken. Voor het lopende boekjaar verwachten wij vrijwel gelijke opbrengsten uit ons kernbedrijf. Het grotere aandeel van het rentedragend vermogen in de financiering van de bank, als gevolg van de in 1995 uitgevoerde financiële reorganisatie, zal het totale resultaat onder dat van 1995 doen uitkomen. Utrecht, 1 maart 1996 Drs. J.B.M. Stieppel Ir. R.J. Kahlmann

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1995 | | pagina 10