Preadvies van de raad van commissarissen Aan Aandeelhouders Wij hebben - geïnformeerd door Moret Ernst Young Accountants, die verslag hebben gedaan van hun onderzoek en een goedkeurende verklaring hebben afge geven - de door de directie opgemaakte jaarrekening 1994 goedgekeurd en ten blijke daarvan mede- ondertekend. In deze jaarrekening zijn de geconsolideerde jaarcijfers alsmede de vennootschappelijke balans en winst- en verliesrekening van FGH BANK N.V. opgenomen zoals weergegeven op pagina 10 en volgende van dit jaarverslag. Wij adviseren u de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken vast te stellen. Gedurende het verslagjaar hebben commissarissen in dan wel buiten vergadering regelmatig contacten met de directie onderhouden. Op 14 maart 1995 vindt een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders plaats waarbij voor gesteld zal worden dat, wegens het om gezondheids redenen aftreden van de heer W.A.J.M. van der Heijden met directe ingang de heer drs. J.B.M. Streppel wordt benoemd tot lid van de directie, waar hij tevens het voorzitterschap van de directie zal ovememen. Tevens zal worden voorgesteld de heer W.A.J.M. van der Heijden te benoemen tot gedelegeerd commissaris, in welke functie zijn kennis en ervaring, met name gericht op het risicomanagement, behouden blijft. Ter vervulling van de vacature welke is ontstaan door het aftreden van prof. dr. R.A.H. van der Meer per 9 februari 1995, zal worden voorgesteld de heer mr. P. van de Geijn te benoemen tot commissaris. Wij hopen dat de gezondheid van de heer W.A.J.M. van der Heijden zich voorspoedig ontwikkelt, zodat hij zijn tijdelijk neergelegde functie weer kan oppakken. Wij spreken onze waardering uit voor de inzet van directie en medewerkers en voor het bereikte resultaat. Utrecht, 3 maart 1995 Namens de commissarissen Dis. H.B. van Wijk, voorzitter

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1994 | | pagina 8