preadvies van de raad van commissarissen AAN AANDEELHOUDERS Wij hebben - voorgelicht door Moret, Ernst Young, Gedurende het verslagjaar hebben com accountants, die verslag hebben gedaan van hun onder missarissen in - dan wel buiten vergadering regelmatige zoek en een goedkeurende verklaring hebben afgegeven - contacten met de directie onderhouden. Gaarne spreken de door de directie opgemaakte jaarrekening 1989 goed wij onze waardering uit voor de inzet van directie en gekeurd en ten blijke daarvan medeondertekend. medewerkers. In deze jaarrekening zijn de geconsoli- Wij vertrouwen dat 1990, het jaar waar deerdejaardjfers alsmede de vennootschappelijke balans in de vennootschap zijn 100-jarig bestaan viert, in alle en resultatenrekening van Friesch -Groningsche Hypo theekbank NV. opgenomen zoals weergegeven op pagina opzichten een feestelijk jaar wordt 20 en volgende van dit jaarverslag. Wij adviseren u de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde Utrecht, 7 maart 1990 stukken vast te stellen. Raad van commissarissen In de loop van het verslagjaar gaf de heer Drs. EA.A. Stapels te kennen zich na de jaarvergadering in 1990 te willen terugtrekken als commissaris. Aan de Algemene Vergadering van Aandeelhouders wordt voorgesteld tot commissaris te benoemen de heer Prof. Dr. R.A.H. van der Meer, lid van de Raad van Bestuur van AEGON NV Het ligt in het voornemen, dat de heer Drs. H.B. van Wijk het voorzitterschap van de raad op zich neemt Drs. EA.A. Stapels, voorzitter 7

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1989 | | pagina 7