Preadvies van de raad van commissarissen 6 Aan aandeelhouders w Wij hebben voorgelicbt door Deloitte Dijker Van Dien, accountants, die verslag hebben gedaan van hun onderzoek en een goedkeurende verklaring hebben afgegeven de door de directie opgemaakte jaarrekening 1988 goedgekeurd en ten blijke daarvan medeondertekend. In deze jaarrekening zijn de geconsolideerde jaarcijfers alsmede de vennoot schappelijke balans en resultatenrekening van de Friesch-Groningsche Hypotheekbank N.V. opgenomen zoals weergegeven op pagina 16 en volgende van dit jaarverslag. Wij adviseren u de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken vast te stellen. Per 15 oktober 1988 werd de tijdelijke aanwijzing van de heer Ir J. J. Kaptein tot gedelegeerd commissaris beëindigd. Wij danken hem voor de wijze waarop hij zich met wijsheid en deskundigheid van deze extra taak jegens de vennootschap gekweten heeft. De heer Kaptein blijft als gewoon lid van de raad van commissarissen aan de vennootschap verbonden. Aan de Algemene Vergadering van Aandeelhouders wordt voorgesteld met ingang van 1989 Moret Limperg tot externe accountants te benoemen. Daarmee zal dan een einde komen aan een langjarige verbondenheid met de vennootschap van Deloitte Dijker van Dien, van wie met name de heren Prof. DrsG.G.M. Bak, R.A. enA.C. Smaal, R.A. nauw bij FGH betrokken zijn geweest. Wij spreken gaarne onze dank uit voor de grote bekwaamheid en inzet waarmede zij hun werkzaamheden hebben verricht en voor de uiterst waardevolle adviezen die zij daarbij hebben uitgebracht. Gedurende het verslagjaar hebben commissarissen in dan wel buiten verga dering regelmatige contacten met de directie onderhouden. Gaarne spreken wij onze waardering uit voor de inzet van directie en medewerkers. Wij vertrouwen dat de vennootschap op de ingeslagen weg omhoog zal kunnen voortgaan en zich kan gaan opmaken om in goede gezondheid volgend jaar het 100-jarig bestaan te vieren. Utrecht, 8 maart 1989 Raad van commissarissen Drs F.A.A. Stapels, voorzitter

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1988 | | pagina 8