Preadvies van de raad van commissarissen Aan aandeelhouders Op grond van het door ons uitgeoefende toezicht en voorgelicht door Van Dien+Co, accountants, die verslag van hun onderzoek hebben gedaan en een goedkeurende verklaring hebben afgegeven, hebben wij de jaarrekening 1983 vastgesteld, zoals weergegeven op de pagina's 50 en 51, alsmede de geconsolideerde jaarcijfers van het financieringsbedrijf, de gecombineerde jaar cijfers van de vastgoedmaatschappijen en andere diversificaties en bijbehorende toelichtingen, zoals opgenomen op pagina 28 en volgende van dit jaarverslag. Wij adviseren u de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken goed te keuren. In de loop van het verslagjaar traden tot de raad toe de heren Mr B. Zevenbergen (met ingang van 21 januari 1983), Dr J. Kymmell en Drs Ph. Leenman (beiden met ingang van 18 mei 1983). In de vacatures, die ontstaan door het periodiek aftreden van de heren A.G. van den Bos en Drs J.C. Smit is het ons voornemen per de datum van de jaarlijkse algemene vergadering van aandeel houders dd. 16 mei 1984 hen opnieuw te benoemen. De onder nemingsraad is over bovenvermelde benoemingen geraadpleegd en heeft hiertegen geen bezwaren gemaakt. Voorts hebben wij besloten de vacature, welke ontstaat door het aftreden van de heer Drs A.W.J. Caron op grond van het bereiken van de wettelijke leeftijdsgrens, niet te vervullen. Wij nemen node afscheid van de heer Caron, die in goede collegiale verstand houding steeds een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan de besluitvorming in ons college. Op onze vergadering van 1 juni 1983 hebben wij besloten ter voorziening in de vacature, welk eind 1984 ontstaat door het aftreden als lid van de raad van bestuur van de heer G.J. Jansen, met ingang van 16 mei 1984 te benoemen tot lid van de raad van bestuur de heer W.A.J.M. van der Heijden. Gaarne spreken wij onze waardering uit over de wijze waarop de raad van bestuur en al zijn medewerkers in het afgelopen jaar hun taak hebben verricht. Utrecht, 2 april 1984 De raad van commissarissen J. de Wilde, voorzitter 13

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1983 | | pagina 15