Preadvies van de raad van commissarissen Aan aandeelhouders Op grond van het door ons uitgeoefende toezicht en voorgelicht door Van Dien+Co, accountants, die verslag van hun onderzoek hebben gedaan en een goedkeurende verklaring hebben afgegeven, hebben wij de jaarrekening 1982 vastgesteld, zoals weergegeven op de pagina's 56 en 57, alsmede de geconsolideerde jaarcijfers van het financierings- bedrijf, de gecombineerde jaarcijfers van de vastgoedmaatschappijen en andere diversificaties en bijbehorende toelichtingen, zoals opgenomen op pagina 34 en volgende van dit jaarverslag. Wij adviseren U de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken goed te keuren. Op 1 oktober 1982 overleed de heer E.G. Stijkel. In hem verloren wij een goede collega, die door zijn brede maatschappelijke ervaring en zijn grote inzet steeds een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan de besluitvorming in ons college. Na de algemene vergadering van aandeelhouders van 21 januari 1983 vond benoeming tot commissaris plaats van de heer Mr B. Zevenbergen. In de vacatures, die ontstaan door het periodiek aftreden van de heren Mr J. de Wilde, Mr P. M.H. van Boven en Drs A.W. J. Caron is het ons voornemen per de datum van de jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders dd. 17 mei 1983 hen opnieuw te benoemen. Tevens zal dan aan de orde komen de benoeming van de heren Dr J. Kymmell en Drs Ph. Leenman tot commissaris op voordracht van de Rijkspostspaarbank. De ondernemingsraad is over bovenvermelde benoemingen geraad pleegd en heeft hiertegen geen bezwaren gemaakt. Gaarne spreken wij onze waardering uit over de wijze waarop de raad van bestuur en al haar medewerkers in het afgelopen jaar onder moeilijke omstandigheden hun taak hebben verricht. Amsterdam, 21 maart 1983 De raad van commissarissen J. de Wilde, voorzitter 13

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1982 | | pagina 15