Preadvies van de raad van commissarissen Aan aandeelhouders Op grond van het door ons uitgeoefende toezicht en voorgelicht door Van Dien Co., accountants, die verslag van hun onderzoek hebben gedaan en een goedkeurende verklaring hebben afgegeven, hebben wij de jaarrekening 1981 vastgesteld, zoals weergegeven op de pagina's 56 en 57, alsmede de geconsolideerde jaarcijfers van het financierings- bedrijf, de gecombineerde jaarcijfers van de vastgoedmaatschappijen en andere diversificaties en bijbehorende toelichtingen, zoals opgenomen op pagina 34 en volgende van dit jaarverslag. Met de door de raad van bestuur vastgestelde reserveringen gaan wij accoord. Wij adviseren U de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken goed te keuren. Per de datum van de op 28 april 1981 gehouden algemene vergadering van aandeelhouders werd de volgens rooster aftredende commissaris, de heer Mr P.M.H. van Boven, opnieuw benoemd. Met betrekking tot de vacature welke ontstaat door het periodiek aftreden van de heer E.G. Stijkel, is het ons voornemen de heer Stijkel per de komende jaarvergadering opnieuw te benoemen. De ondernemingsraad werd over deze benoeming geraadpleegd en heeft hiertegen geen bezwaren gemaakt. Wij betuigen de raad van bestuur onze dank voor de wijze, waarop hij zijn taak in het afgelopen jaar heeft verricht. Wij sluiten ons tenslotte gaarne aan bij de woorden van dank van de raad van bestuur aan de medewerkers. Amsterdam, 12 maart 1982 De raad van commissarissen J. de Wilde, voorzitter 11

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1981 | | pagina 13