Het 90-jarig bestaan, dat de FGHin 1980 vierde, was aanleiding om in dit jaarverslag een aantal van het gebruikelijke patroon afwijkende illustraties op te nemen. Daarbij is ons oog gevallen op het initiatief 'Nooit gebouwd Nederland', een verzameling van na 1850gemaakte architectuur-ontwerpen, die om welke reden dan ook nooit ruimtelijk zijn verwezenlijkt. in overleg met Prof. W. Crouwel, de ontwerper van ons jaarverslag, is een keuze gemaakt uit het beschikbare materiaal vanaf de periode rond de oprichting van ons bedrijf tot heden, een keuze, die beoogt een beeid te geven van belangrijke stromingen in de Nederlandse architectuur over die periode. Het is te danken aan Vorm kleur, grafisch ontwerpers en Frank den Oudsten, dat 'Nooit gebouwd Nederland' tot stand is gekomen. Het initiatief van Cees de Jong van genoemd bureau stelde ons in staat over de ontwerpen te beschikken. De rechthebbenden op de ontwerpen danken wij voor het feit, dat zij ons hebben toegestaan deze in ons jaarverslag af te beelden. De teksten bij de illustraties zijn geschreven door Frank den Oudsten, Wim de Wit en Dick van Woerkom. Nous nous ferons un plaisir de vous faire parvenir sur simple demande la traduction fran$aise du rapport annuel. Copies of the English translation of this annual report will gladly be supplied upon request Auf Anfrage sind wir gern bereit Ihnen deutsche Übersetzungen dieses Jahresberichtes zuzusenden.

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1980 | | pagina 4