Preadvies van de Raad van Commissarissen Aan Aandeelhouders Op grond van het door ons uitgeoefende toezicht en voorgelicht door Van Dien Co., accountants, die verslag van hun onderzoek hebben gedaan en een goedkeurende verklaring hebben afgegeven, hebben wij de jaarrekening 1979 vastgesteld, zoals weergegeven op de pagina's 52 en 53, alsmede de geconsolideerde jaarcijfers van het financierings- bedrijf, de gecombineerde jaarcijfers van de vastgoedmaatschappijen en andere diversificaties en bijbehorende toelichtingen, zoals opgenomen op pagina 30 en volgende van dit jaarverslag. Met de door de Raad van Bestuur vastgestelde reserveringen gaan wij accoord. Wij adviseren U de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken goed te keuren. Per de datum van de op 26 april 1979 gehouden algemene vergadering van aandeelhouders werd de volgens rooster aftredende commissaris, de heer E.G. Stijkel, opnieuw benoemd. In de vacature ontstaan door het bereiken van de gestelde leeftijdsgrens van de heer Mr Ph.A.J. Mees, werd de heer Mr J. de Wilde tot commissaris benoemd. De heer de Wilde volgde vervolgens als voorzitter van onze Raad de heer Mr Ph.C.M. van Campen op, die zich thans om gezondheids redenen ook niet meer voor herbenoeming beschikbaar stelt. In de hierdoor ontstane vacature zijn wij voornemens te voorzien door benoeming van de heer A.G. van den Bos per de datum van de komende jaarvergadering. Gaarne willen wij van deze gelegenheid gebruik maken om de heer van Campen onze grote erkentelijkheid te betuigen voor de vele diensten die hij de vennootschap in zijn functie van voorzitter van onze Raad heeft bewezen. Ter wille van de continuïteit in het college van commissarissen hebben wij besloten het aantal commissarissen voorlopig tot zeven uit te breiden. In de hierdoor ontstane vacature zijn wij voornemens, indien U in de komende jaarvergadering geen gebruik wilt maken van Uw recht van aanbeveling, de heer Drs J.C. Smit te benoemen. Met betrekking tot de vacature welke ontstaat door het periodiek aftreden van de heer Drs A.W.J. Caron, is het ons voornemen de heer Caron per de komende jaarvergadering opnieuw te benoemen. De Ondernemingsraad is over deze benoeming geraadpleegd en heeft hiertegen geen bezwaren gemaakt. Wij betuigen de Raad van Bestuur onze dank voor de wijze, waarop hij zijn taak in het afgelopen jaar heeft verricht. Wij sluiten ons tenslotte gaarne aan bij de woorden van dank van de Raad van Bestuur aan de medewerkers. Amsterdam, 21 maart 1980 De Raad van Commissarissen J. de Wilde, voorzitter 7

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1979 | | pagina 9