Preadvies van de raad van commissarissen Aan aandeelhouders Op grond van het door ons uitgeoefende toezicht en voorgelicht door Van Dien Co, accountants, die verslag van het onderzoek hebben gedaan en een goedkeurende verklaring hebben afgegeven, hebben wij de jaarrekening 1977 vastgesteld, zoals weergegeven op pagina 46 en 47, alsmede de geconsolideerde jaarcijfers van het financieringsbedrijf en de gecombineerde jaarcijfers van de vastgoedmaatschappijen en andere diversificaties en bijbehorende toelichtingen, zoals opgenomen op pagina 26 en volgende van dit jaarverslag. Met de door de Raad van Bestuur vastgestelde reserveringen gaan wij akkoord. Wij adviseren U de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken goed te keuren. Per de datum van de op 26 april 1977 gehouden algemene vergadering van aandeelhouders werden de volgens rooster aftredende commissarissen de Heren Mr. P. M. H. van Boven en Ir. J. Loopuyt opnieuw benoemd. Tevens maakten wij in deze vergadering ons voornemen bekend de Heer Mr. Ph. A. J. Mees, die volgens rooster per de datum van de jaarvergadering in 1978 aftredende is, opnieuw te benoemen. In de buitengewone vergadering van aandeelhouders van 24 oktober 1977 bleek bij aandeelhouders geen bezwaar tegen dit voornemen te bestaan. De ondernemingsraad had voordien al te kennen gegeven van zijn recht van bezwaar in deze geen gebruik te willen maken. Aan de algemene vergadering van aandeelhouders van 26 april 1977 gaven wij voorts kennis van ons besluit om per 1 mei 1977 de Heren G.J. Jansen en A.C. van Uchelen te benoemen tot lid van de Raad van Bestuur. Wij willen besluiten met onze dank te betuigen voor de wijze, waarop de Raad van Bestuur zijn taak in het afgelopen jaar heeft verricht. Ook sluiten wij ons gaarne aan bij de woorden van dank van de Raad van Bestuur aan alle medewerkers. Amsterdam, 8 maart 1978 De Raad van Commissarissen: Ph.C. M. van .Campen, voorzitter 5

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1977 | | pagina 7