Preadvies van de raad van commissarissen Aan aandeelhouders Wij delen U mede op grond van een door ons ingesteld onderzoek en de door Van Dien Co, accountants, afgegeven goed keurende verklaring de jaarrekening 1974 te hebben vastgesteld, zoals weer gegeven op pagina 36 en pagina 37, als mede de geconsolideerde jaarcijfers en bijbehorende toelichting, zoals weer gegeven op pagina 18 en volgende van dit jaarverslag. Met de door de Raad van Bestuur vast gestelde reserveringen gaan wij akkoord. Wij adviseren U de jaarrekening conform de in dit jaarverslag gepresenteerde stukken goed te keuren. In het afgelopen jaar werd de heer Mr. Ph. A. J. Mees, die volgens rooster per de datum van de jaarvergadering van 22 april 1974 aftrad, opnieuw benoemd. Voor wat betreft de vacatures in de Raad van Commissarissen in 1975 en 1976 verwijzen wij naar de oproep voor de op 21 april 1975 te houden algemene ver gadering van aandeelhouders over de jaarstukken 1974. In de jaarvergadering 1974 werd U mede deling gedaan van het feit, dat de heer Ir. N. Snijders de wens te kennen had gegeven in de loop van het jaar zijn functie van lid van de Raad van Bestuur neer te leggen. Over de vervulling van de vacature in de Raad van Bestuur hopen wij U in de komende jaarvergadering nadere mede delingen te doen. Gaarne willen wij besluiten met een bijzonder woord van dank aan de Raad van Bestuur en al zijn medewerkers voor de wijze waarop zij in het afgelopen jaar hun werkzaamheden hebben verricht. De Raad van Commissarissen: Ph. C. M. van Campen, voorzitter

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1974 | | pagina 10