ies van de raad van commissarissen Aan aandeelhouders Wij berichten U dat wij op grond van een door ons ingesteld onderzoek en de door Van Dien Co., accountants, afgegeven goedkeurende verklaring akkoord gaan met de balans per 31 december 1971 en bijbehorende resultatenrekening over het boekjaar 1971, alsmede met de op pagina 18 en volgende opgenomen geconsolideerde jaarcijfers en bijbehorende toelichting. Met de door de Raad van Bestuur voorgestelde winstverdeling kunnen wij ons verenigen. Wij adviseren U de balans en resultatenrekening conform de in dit verslag gepresenteerde stukken goed te keuren en de winstverdeling overeenkomstig het voorstel van de Raad van Bestuur vast te stellen. Gaarne willen wij hier een woord van waardering uit spreken jegens de Heren Mr. F. C. Kleyn en J. de Ruiter, die per ultimo 1971 hun functie van lid van de Raad van Bestuur hebben neergelegd. Wij zijn hen dankbaar voor wat zij in de afgelopen jaren voor ons bedrijf hebben gedaan. In een op 5 november 1971 gehouden buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders werd de Heer Ir.N. Snijders met ingang van 1 januari 1972 benoemd tot hd van de Raad van Bestuur. In verband met het feit dat per de komende jaarvergadering enige commissarissen zullen aftreden, werden in dezelfde vergadering met ingang van de op 10 april 1972 te houden jaarvergadering tot commissaris benoemd de Heren E.G. Stijkel en Ir. F. H. Fentener van Vlissingen. Nadat in december 1971 de overname van een ontwikkelingsmaatschappij in onroerend goed door de Steenkolen-Handelsvereeniging N.V. tot stand kwam, heeft de Heer Fentener van Vlissingen, als hd van de Hoofddirectie van de SHV, gemeend zijn nog niet ingenomen zetel in onze Raad van Commissarissen ter beschikking te moeten stellen. In de aanstaande jaarvergadering zullen u verdere voor stellen tot aanvulling van het commissariaat worden gedaan. Met diep leedwezen memoreren wij het overhjden van onze collega Mr.M.P.L.Steenberghe op 22 januari 1972. Gedurende vele jaren - de Heer Steenberghe werd op 1 maart 1954 tot commissaris benoemd - heeft hij met grote deskundigheid en toewijding de belangen van de vennootschap gediend. Wij verhezen in hem een scherp zinnig en aimabel collega. Tenslotte willen wij hier uiting geven aan onze erkentelijkheid voor de wijze waarop de Raad van Bestuur en al zijn medewerkers in het afgelopen jaar hun werkzaamheden in dienst van de vennootschap hebben verricht. De Raad van Commissarissen M.Tieleman, voorzitter

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1971 | | pagina 13