ïjAtieócA- ^A%ppa/Ä&eAAia.nA. W Gaarne sluiten Commissarissen zich aan bij de hulde door de Directie in haar jaar verslag gebracht aan de nagedachtenis van Mr. R. P. Dorhout Mees, die zulk een belangrijk deel van zijn leven aan de belangen der Friesch-Qroningsche Hypotheekbank heeft gewijd. Door het vele dat hij voor haar heeft gedaan is zijn naam in de geschiedenis der Bank onvergetelijk geworden. Commissarissen hebben Verder de eer U te adviseeren de Balans en Winst- en Verlies rekening zooals die door de Directie zijn voorgelegd goed te keuren en het dividend over het boekjaar 1920 overeenkomstig haar voorstel op 20 te bepalen. Het vorige jaar werd 20 dividend uitgekeerd over een verplicht gestort aandeélen- kapitaal groot f 500:000,—thans wordt 2O°l0 voor gesteld over dit kapitaal vergroot tot f 650.000, Door deze uitkeering niet te verhoogen, maar de reserves der Bank krachtig te versterken, wordt in de eerste plaats Uw belang gediend. Over den voorspoedigen gang van zaken spréken wij hier gaarne onze voldoening uit en meenen een woord van lof niet te mogen onthouden aan allen die tot dit succes hébben medegewerkt De Heeren P. J. Vos, Dr. J. E. van Welder en baron Rengers en Mr. P. B. J. Reeling Brouwer, die thans aftreden, maar herkiesbaar zijn, worden door ons tot her benoeming aan U voorgedragen. Ingevolge art. 20 der statuten zal door U moeten worden besloten of de vacature ontstaan door het overlijden van Mr. R. P. Dorhout Mees zal worden vervuld. Namens de Commissarissen: P. J. VOS, President.

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1920 | | pagina 18