N.B. Art. 8 der Statuten luidt: LIJST VAN AANDEELHOUDERS op 31 December 1911. Ieder houder van een niet volgefourneerd aandeel is verplicht, bij verandering van zijn woonplaats of domicilie, hiervan kennis te geven ten kantore der Bank. NAMEN. BEROEP. WOONPLAATS. F. M. Albarda Burgemeester Zuidlaren. Mr. J. Albarda Griffier v. h. Kantongerecht Apeldoorn. J. H. Albarda Ingenieur Amsterdam. N. T. Albarda Dir. Alg. Friesche Hyp.bank Leeuwarden. Jonkvr. C. de Wendt Alberda van Ekenstein z. b. Groningen. Mevr. de wed. Mr. A. J. Andreae geb. Huber Nijmegen. H. Beucker Andreae Dir. Alg. Friesche levensv.mij Leeuwarden. Mr. A. D. H. Fockema Andreae Rechter Alkmaar. Mr. J. P. Fockema Andreae Advocaat Utrecht. Mevr. G. van Andringa geb. Tromp z. b. Lemmer. C. P. H. J. Backx Kantoorbediende Rotterdam. H. M. C. A. Backx van Wereld z. b. Mevr. de wed. T. Bakker geb. Pennink n Groningen. Mevr. de wed. D. Bakker geb. Hesselink. Assen. W. G. van den Berg Arts Groningen. Mevr. de wed. Mr. G. W. Wijckerheld Bisdom geb. Huguenin z. b. Haren. Dr. G. G. J. Bleeker Predikant Ouderkerk. Mevr. A. Bleeker geb. Vegelin van Claerbergen z. b. Jhr. H. W. de Blocq van Scheltinga Velp. H. T. de Boer Tjamsweer. Mevr. A. M. Bolsius geb. Wreesman Ammerzoden. J. W. Bolt Notaris Ezinge. Dr. M. Bolt Arts Groningen. Mr. A. C. Bondam Rijks-Archivaris Arnhem. Mevr. C. S. Bondam geb. Tjarda van Starkenborgh Stachouwer z. b. E. Boonen Rzn Brussel. Mevr. de wed. W. Bos geb. Krijthe Groningen. H. A. Bos Rentenier Noordbroek. W. Bos Wethouder Groningen. S. Brandsma Gemeentesecretaris St. Anna Parochie. K. C. Brok z. b. Velseroord. R. J. Brongers Fabrikant Groningen.

Jaarverslagen Friesch-Groningsche Hypotheekbank / FGH Bank | 1911 | | pagina 19