De Raad van Commissarissen heeft in enkele vergaderingen, zonder aanwezigheid van de Raad van Bestuur, onder meer het eigen functioneren en dat van de Raad van Bestuur geëvalueerd. Het Credit Committee kwam viermaal in vergadering bijeen, het Audit Compliance Committee vijfmaal. De jaarrekening, het accountantsrapport en de managementletter zijn besproken in aanwezigheid van de externe accountant. De renumeratie- en nominatie commissies hebben zich in meerdere bijeenkomsten gebogen over de beloningsstructuur van de Raad van Commissarissen en de Raad van Bestuur alsmede de invulling van de vacatures in de Raad van Bestuur. Wij stellen u voor aan de Raad van Bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde beheer. Voorts stellen wij u voor de Raad van Commissarissen décharge te verlenen voor het gehouden toezicht. In het verslagjaar waren de heren H.J. Bierma en P. Miedema aftredend en niet herkiesbaar. De vacatures werden ingevuld door de benoeming van de heren dr. G. Benedictus en A. Oosterhof, die hun functie in de Raad per i oktober 2004 hebben aanvaard. De scheidende commissarissen is dank verschuldigd voor hun bijdrage aan de ontwikkeling van Friesland Bank. De Raad spreekt zijn waardering uit jegens de Raad van Bestuur en de medewerkers van de bank voor de door hen getoonde inzet en de uitstekende resultaten die zijn bereikt onder niet eenvoudige marktomstandigheden. Leeuwarden, 23 maart 2005 Raad van Commissarissen: prof. drs. K. Wezeman, voorzitter J. de Vries, secretaris J. Keijzer drs. H. Visser drs. L.M.L.H.A. Hermans dr. G. Benedictus A. Oosterhof 15 FRIESLAND BANK JAARVERSLAG 2004

Jaarverslagen Friesland Bank | 2004 | | pagina 23