Vestigingen van de bank en directeuren Rayon Leeuwarden Leeuwarden Zaailand 108 P.A. Damstra, rayondirecteur Berlikum It Skil 2 A. Knol Franeker Voorstraat 2 W. Broersma Harlingen Noorderhaven 114 drs. H.R. Ybema Hurdegaryp Easteromwei i J.J. Lieuwma Leeuwarden Borniastraat 2 G. van Asperen Leeuwarden Brandemeer 98 A.H. Feenstra Leeuwarden Havingastate 5 U.l. Tjeerdsma Sint Annaparochie Statenweg n J. Baltjes Stiens Wythüsterwei 14 J.G. Panhuis-de Graaf Wirdum Legedyk 5 H. van der Lei Witmarsum Kerkplein 1 Y. Groenhout Rayon Drachten Drachten Burg. Wuiteweg 27 A. Procee, rayondirecteur tot 1-5-2003 Buitenpost Kuipersweg 32 ing. G.W. van der Schaaf Burgum Bulthuissingel 1 drs. J.W. Boven Damwoude Hoofdweg 10 S.M. Velda Dokkum De Dijk 4 J.J. van Vredendaal Gorredijk Hofland 2 E. van den Berg Grootegast (Spaar en Voorschotbank) Hoofdstraat 96 J.A. Mulder Gytsjerk R. van Nautaweg 51 H. Wijma Oosterwolde Dertien Aprilstraat 2 H.J. Oeben Surhuisterveen (Spaar en Voorschotbank) Torenplein 7 J. Lammers Zwaagwesteinde Schoolstraat 30 Rayon Heerenveen Heerenveen Nieuwstraat 4 O.J. Heida, rayondirecteur Balk Van Swinderenstraat 59 A.J. Zwier Bolsward Jongemastraat 41 drs. R. Abel Grou Mr. P.J. Troelstrawei 6 G.H. Tichelaar Joure Midstraat 20 A.S. Heegsma Koudum Hoofdstraat 1 J. Zijlstra Lemmer Vissersburen 88 Sneek Hegedyk 9 T.P. Oosterhof Wolvega Van Harenstraat 46 G.J. Waterlander Rayonkantoor Groningen Groningen Van Swietenlaan 23-7 mr. H. de Wilde, rayondirecteur Rayonkantoor Alkmaar Alkmaar Robijnstraat 96 P.T.M. Berkhout, rayondirecteur Rayonkantoor Assen Assen Oostersingel 11 ing. C.W.T.G. Peer, rayondirecteur Rayonkantoor Zwolle Zwolle Burg. van Royensingel 10 J.W. Elshof, rayondirecteur Rayonkantoor Enschede Enschede M. Harpertsz Tromplaan 52 mr. G.J. Janssen, rayondirecteur 74

Jaarverslagen Friesland Bank | 2002 | | pagina 80