Vestigingen van de bank en directeuren Rayon Leeuwarden Leeuwarden Zaailand 108 P.A. Damstra, rayondirecteur Berlikum It Skil 2 A. Knol Franeker Voorstraat 2 W. Broersma Harlingen Noorderhaven 114 drs. H.R. Ybema Hurdegaryp Easteromwei 1 J.J. Lieuwma Leeuwarden Borniastraat 2 G. van Asperen Leeuwarden Brandemeer 98 A.H. Feenstra Leeuwarden Havingastate 5 U.l. Tjeerdsma Sint Annaparochie Statenweg 11 J. Baltjes Stiens Wythüsterwei 14 J.G. Panhuis-de Graaf Wirdum Legedyk 5 H. van der Lei Witmarsum Kerkplein Y. Groenhout Rayon Drachten Drachten Burg. Wuiteweg 27 A. Procee, rayondirecteur Buitenpost Kuipersweg 32 ing. G.W. van der Schaaf Burgum Bulthuissingel 1 drs. J.W. Boven Damwoude Hoofdweg 10 S.M. Velda Dokkum De Dijk 4 J.J. van Vredendaal Gorredijk Grootegast Hofland 2 E. van den Berg (Spaar en Voorschotbank) Hoofdstraat 96 J.A. Mulder Gytsjerk R. van Nautaweg 51 H. Wijma Oosterwolde Surhuisterveen Dertien Aprilstraat 2 H.J. Oeben (Spaar en Voorschotbank) Torenplein 7 J. Lammers Zwaagwesteinde Schoolstraat 30 J.W. Wouda Rayon Heerenveen Heerenveen Nieuwstraat 4 O.J. Heida, rayondirecteur Balk Van Swinderenstraat 59 A.J. Zwier Bolsward Jongemastraat 41 drs. R. Abel Grou Mr. P.J. Troelstrawei 6 G.H. Tichelaar Joure Midstraat 20 A.S. Heegsma Koudum Hoofdstraat 1 J. Zijlstra Lemmer Vissersburen 88 A.S. de Haan Sneek Hegedyk 9 T.P. Oosterhof Wolvega Van Harenstraat 46 G.J. Waterlander Rayonkantoor Groningen Groningen Grote Markt 26 P.K. van der Kamp, rayondirecteur Rayonkantoor Alkmaar Alkmaar Sint Laurensstraat 5 drs. J.G.M. Hofste, rayondirecteur Rayonkantoor Assen Assen Oostersingel 11 ing. C.W.T.G. Peer, rayondirecteur Rayonkantoor Zwolle Zwolle Burg. van Royensingel 10 J.W. Elshof, rayondirecteur 70

Jaarverslagen Friesland Bank | 2001 | | pagina 76