Accountantsverklaring Opdracht Wij hebben de in dit verslag opgenomen geconsobdeerde jaarrekening 2000 van Friesland Bank N.V. te Leeuwarden gecontroleerd. De geconsobdeerde jaarrekening vormt een onderdeel van de door ons gecontroleerde jaarrekening van Friesland Bank N.V., waarbij door ons een goedkeurende verklaring is afgelegd. De jaarrekening is opgesteld onder verantwoordebjkheid van de leiding van de vennootschap. Het is onze verantwoordebjkheid een accountantsverklaring inzake de jaarrekening te verstrekken. Werkzaamheden Onze controle is verricht overeenkomstig in Nederland algemeen aanvaarde richthjnen met betrekking tot controleopdrachten. Volgens deze richthjnen dient onze controle zodanig te worden gepland en uitgevoerd, dat een redebjke mate van zekerheid wordt verkregen dat de jaarrekening geen onjuistheden van materieel belang bevat. Een controle omvat onder meer een onderzoek door middel van deelwaarnemingen van informatie ter onderbouwing van de bedragen en de toebchtingen in de jaarrekening. Tevens omvat een controle een beoordebng van de grondslagen voor financiële verslaggeving die bij het opmaken van de jaarrekening zijn toegepast en van belangrijke schattingen die de leiding van de vennootschap daarbij heeft gemaakt, alsmede een evaluatie van het algehele beeld van de jaarrekening. Wij zijn van mening dat onze controle een deugdebjke grondslag vormt voor ons oordeel. Oordeel Wij zijn van oordeel dat de geconsobdeerde jaarrekening een getrouw beeld geeft van de grootte en de samenstelkng van het vermogen op 31 december 2000 en van het resultaat over 2000 in overeenstemming met in Nederland algemeen aanvaarde grondslagen voor financiële verslaggeving en voldoet aan de wettehjke bepalingen inzake de jaarrekening zoals opgenomen in Titel 9 Boek 2 BW. Leeuwarden, 21 maart 2001 Ernst 8c Young Accountants Friesland Bank Jaarverslag 2000

Jaarverslagen Friesland Bank | 2000 | | pagina 70