21 Ondernemingsraad Met de Ondernemingsraad is het afgelopen jaar frequent overleg gevoerd, waarbij onder meer de organisatie-aanpassingen, de groei van het bedrijf, de belasting van de medewerkers en de werking van het nieuwe beoordelings- en beloningssysteem aan de orde kwamen. Het overleg dat vanwege de veelheid en complexiteit van onderwerpen vaak onder tijdsdruk stond, verbep steeds in een constructieve sfeer. De bank is de Ondernemingsraad zeer erkentelijk voor haar professionele opstelling. Medewerkers In het verslagjaar is van de medewerkers van de bank op vrijwel alle geledingen veel gevraagd, in termen van inzet en werkbelasting, maar ook op het punt van aanpassingsvermogen aan sterk veranderende werkomstandigheden intern en het omgaan met onzekerheid die inherent is aan een moderne, zich voortdurend veranderende onderneming. Niet voor het eerste jaar doet de bank een groot beroep op de inzet en het commitment van haar personele organisatie, en het is zeker dat ook de komende jaren zich zullen kenmerken door aanhoudende vernieuwingen en veranderingen. De bank zal zich zeer inspannen om al haar medewerkers te betrekken bij deze processen, en om de gehele organisatie via een goed gestructureerde interne communicatie te informeren over het nut en de noodzaak, maar ook over de resultaten van alle verandering. Wij spreken hierbij onze grote waardering uit aan het adres van al onze medewerkers voor hun inzet gedurende het verslagjaar. Leeuwarden, 17 maart 1999 Raad van Bestuur: Mr. drs. A. Ofïfinga, voorzitter Mr.G.J. M. Delfos Friesland Bank Jaarverslag 1998

Jaarverslagen Friesland Bank | 1998 | | pagina 27