Berlikum Franeker Oudebi Idtzij I Sint Annaparochie Sint Jacobiparochie Tzummarum Vrouwenparochie Witmarsum It Skil 2 Voorstraat 2 Ds. Schuilingstraat 34 Statenweg 11 Hofstraat 2 Skütebuorren 2 W. Dijkstrastraat 3 Kerkplein 1 J. T. Kuipers, directeur J. Dijkstra, directeur R. de Vries, beheerder R. Zijlstra, directeur A. Bouma, adjunct-directeur J. Hoekstra, beheerder D. S. Hemstra, beheerder R. de Vries, beheerder Y. Groenhout, beheerder Rayon Midden-Zuid Friesland Heerenveen Heerenveen Aldeboam Grou Joure Lemmer Wolvega Nieuwstraat 4 Koornbeursweg 20-28 Doelhöf 4 Mr. P. J. Troelstrawei 6 Midstraat 20 Vissersburen 88 Van Harenstraat 46 O. J. Heida, rayondirecteur Tj. Lok, adjunct-directeur J. J. Lieuwma, beheerder J. F. Hoekstra, directeur J. F. Hoekstra, directeur A. S. Heegsma, directeur R. Douma, directeur J. W. Maurer, directeur Rayon Noord-Oost Friesland Dokkum De Dijk 4 Buitenpost Kuipersweg 32 Damwoude Hoofdweg 37 Gytsjerk R. van Nautaweg 51 Holwerd Stationsweg 4 Kollum Voorstraat 55 Kollumerzwaag Foarwei 74 Marrum Lage Herenweg 44 Zwaagwesteinde Schoolstraat 30 L. T. Folkertsma, rayondirecteur J. B. Visser, adjunct-directeur J. Zuidema, directeur J. van Dijk, directeur A. Banga, directeur S. Vellinga, directeur J. van Dijk, directeur J. Pot, directeur L. T. Folkertsma, directeur H. Wijma, directeur Provincie Groningen Groningen Grote Markt 26 K. W. L. Haan, directeur J. A. Mulder, bijzondere procuratiehouder Provincie Noord-Holland Alkmaar Sint Laurensstraat 5 O. Jansma, directeur Provincie Drenthe Assen Oostersingel 11 Vacature 51 Friesland Bank Jaarverslag 1996

Jaarverslagen Friesland Bank | 1996 | | pagina 71