Vestigingen van de bank Rayon Leeuwarden e.o. Leeuwarden Zaailand 108 en 110 R. Planting, rayondirecteur Leeuwarden Willem Alexanderplein 22 P. A. M. Commandeur, beheerder Leeuwarden Archipelweg 117 S. W. A. Roelofsma, beheerder R. Wierda, bijzondere procuratiehouder Leeuwarden Borniastraat 2 J. Lamsma, beheerder Leeuwarden Brandemeer 98 T. P. Oosterhof, beheerder Leeuwarden Havingastate 5 Mw. drs. C. Verhoog, beheerder Leeuwarden P. Sipmawei 19 C. Hoitinga, beheerder Leeuwarden Mr. P. J. Troelstraweg 47 J. A. Eerligh, beheerder Leeuwarden Weideflora 289 H. S. B. Hoekstra, beheerder Hurdegaryp Easteromwei 1 N. J. M. Rodenhuis, directeur W. D. Kooi, bijzondere procuratiehouder Stiens Wythüsterwei 14 J. Baltjes, directeur Wirdum Legedyk 5 T. Posthuma, directeur Rayon Zuid-Oost Friesland Drachten Burg. Wuiteweg 27 Drs. J. G. M. Hofste, rayondirecteur F. Postma, adjunct-directeur Drachten Middelwijk 33 Vacature Drachten Noorderbuurt 55 J. G. Witteveen, beheerder Mw. A. van den Berg-Haveman, bijzondere procuratiehouder Beetsterzwaag Hoofdstraat 83 J. W. van den Berg, beheerder Burgum Bulthuissingel 1 A. H. Feenstra, directeur Gorredijk Hofland 2 K. Duursma, directeur Oosterwolde Dertien Aprilstraat 2 A. R. M. Hoekstra, directeur Ureterp De Telle 1 Vacature Rayon Zuid-West Friesland Sneek Schaapmarktplein 1 S. F. Boersma, rayondirecteur Sneek Goeman Borgesiuslaan 43 0. M. Venema, beheerder Balk Van Swinderenstraat 59 J. P. van der Pal, beheerder Bolsward Jongemastraat 41 T. J. Sluyter, directeur Koudum Hoofdstraat 1 J. Zijlstra, beheerder Makkum Markt 11 R. L. P. Bosma, beheerder Wommels Süderhaven 2 A. Knol, beheerder Workum Merk 19 J. Luinenburg, beheerder Rayon Noord-West Friesland Harlingen Noorderhaven 114 G. Bliekendaal, rayondirecteur R. Koopal, adjunct-directeur Arum Sytzamaweg 54 G. Bliekendaal, directeur 50 Friesland Bank Jaarverslag 1996

Jaarverslagen Friesland Bank | 1996 | | pagina 70