Vestigingen van de bank Aldeboarn Doel hof 4 J. F. Hoekstra, directeur Alkmaar Sint Laurensstraat 5 0. Jansma, directeur Arum Sytzamaweg 54 R. Zijlstra, directeur Balk Van Swinderenstraat 59 J. P. van der Pal, beheerder Beetsterzwaag Hoofdstraat 83 J. W. van den Berg, beheerder Berlikum It Skil 2 J. T. Kuipers, directeur Bolsward Jongemastraat 41 T. J. Sluyter, directeur Buitenpost Kuipersweg 32 J. Zuidema, directeur Burgum Bulthuissingel 1 A. H. Feenstra, directeur Damwoude Hoofdweg 37 J. van Dijk, directeur Dokkum De Dijk 4 L. T. Folkertsma, directeur J. B. Visser, adjunct-directeur Drachten Burg. Wuiteweg 27 H. J. Kooistra, directeur F. Postma, adjunct-directeur Drachten Eems 12 H. J. Kooistra, directeur Drachten Middelwijk 33 A. A. Spier, beheerder Drachten Noorderbuurt 55 J. G. Witteveen, beheerder Mw. A. van den Berg-Haveman, bijzondere procuratiehouder Franeker Voorstraat 2 J. Dijkstra, directeur B. A. Dorenbos, adjunct-directeur Gorredijk Hofland 2 K. Duursma, directeur Groningen Grote Markt 26 K. W. L. Haan, directeur J. A. Mulder, bijzondere procuratiehouder Grou Mr. P. J. Troelstrawei 6 J. F. Hoekstra, directeur Gytsjerk R. van Nautaweg 51 A. Banga, directeur Harlingen Noorderhaven 114 R. Zijlstra, directeur R. Koopal, adjunct-directeur Heerenveen Nieuwstraat 4 0. J. Heida, directeur Tj. Lok, adjunct-directeur Heerenveen Koom beurs weg 20-28 D. Oenema, beheerder Holwerd Stationsweg 4 S. Vellinga, directeur Hurdegaryp Easteromwei 1 N. J. M. Rodenhuis, directeur W. D. Kooi, bijzondere procuratiehouder Joure Midstraat 20 G. Bliekendaal, directeur Kollum Voorstraat 55 J. van Dijk, directeur Kollumerzwaag Foarwei 74 J. Pot, directeur Koudum Hoofdstraat 1 S. F. Boersma, directeur 48 Friesland Bank Jaarverslag 1995

Jaarverslagen Friesland Bank | 1995 | | pagina 50