Ledenlijst Coöp. Zuivelfabriek ’Huistemoord’ W.A. Oudwoude Coöp. Zuivelindustrie ’De Goede Verwachting’ W.A. Workum Coöp. Zuivelindustrie 'De Zuid-Oost-Hoek’ B.A. Oosterwolde Coöp. Zuivelindustrie ’Twee Provinciën’ W.A. Gerkesklooster Friesland (Frico Domo) Coöperatie B.A. Oranjewoud Coöp. Ver. ’Bond van Coöp. Zuivelfabrieken’ W.A. Leeuwarden Koninklijke Nederlandse Zuivelbond FNZ ’s-Gravenhage Coöp. Stremsel- en Kleurselfabriek B.A. Leeuwarden De Jong Verenigde N.V. Noordwijk (Gn.) Coöp. Telersvereniging voor de Afzet van Landbouwprodukten ’De Z.P.C.’ B.A. Leeuwarden Aan- en verkoop Coöperatie Meppel B.A. Meppel Stichting Keuringsdienst Friesland-Groningen van de N.A.K. Buitenpost Avéro Holding N.V. Leeuwarden Algemene Friese Onderlinge Schadeverzekeringsmaatschappij 'Zevenwouden' U.A. Heerenveen AVM groep B.V. Leeuwarden Landbouw Maatschappij Friesland-Flevoland Leeuwarden Friese Christelijke Boeren- en Tuindersbond Leeuwarden Stichting Praktijkschool voor de Veehouderij en het Weidebedrijf in het Noorden des Lands Leeuwarden Stichting Bedrijfslaboratorium voor Grond- en Gewasonderzoek Oosterbeek Instituut voor Landbouwcoöperatie in Friesland Leeuwarden Koninklijk Coöp. Fries Rundvee Syndicaat W.A. Leeuwarden Vereniging ’HetTexelsch Schapen-Stamboek in Friesland’ Leeuwarden De Vereniging 'Het Nederlands Texels Schapenstamboek’ (NTS) Leeuwarden Koninklijke Vereniging ’Het Friesch Paarden-Stamboek’ Leeuwarden Coöp. Bond voor Agrarische Bedrijfsverzorging W.A. Leeuwarden Coöp. Ver. voor Agrarische Arbeidsvoorziening Friesland B.A. Leeuwarden Coöp. Voorschotbank B.A. Oldeberkoop Coöp. Spaar en Voorschotbank B.A. Surhuisterveen Coöp. Uitvaartvereniging ’FUV-CVU’ U.A. Leeuwarden Stichting J. Mesdag-Fonds Leeuwarden Friese Bond van Zelfstandige Melkhandelaren Leeuwarden Zuivel Handelmaatschappij (Z.H.M.) Holding B.V. Oosterwolde Stichting ’Je Maintiendrai-Friesland’ Leeuwarden Stichting Frysk Ynstitüt foar de Keunsten Leeuwarden Stichting De Fryske Akademy Leeuwarden It Fryske Gea (Het Friese Landschap) Leeuwarden Stichting VW Friesland-Leeuwarden Leeuwarden Stichting Centrale Bibliotheekdienst voor Friesland Leeuwarden Stichting Het Fries Museum Leeuwarden 48 I Friesland Bank Jaarverslag 1993

Jaarverslagen Friesland Bank | 1993 | | pagina 50