Leeuwarden Archipelweg 117 S. W. A. Roelofsma, beheerder R. Wierda, bijzondere procuratiehouder Leeuwarden Bijenhofstraat 1 J. A. Eerligh, beheerder Leeuwarden Bomiastraat 2 J. Lamsma, beheerder Leeuwarden Brandemeer 98 W. H. Bosklopper, beheerder Leeuwarden Engelsestraat 11 A. F. van der Laaken, beheerder Leeuwarden Rollemastate 111 J. J. Lieuwma, beheerder Leeuwarden P. Sipmawei 19 C. Hoitinga, beheerder Leeuwarden Mr. P. J. Troelstraweg 47 P. Wapperom, beheerder Leeuwarden Weideflora 289 H. S. B. Hoekstra, beheerder Leeuwarden Zaailand 110 A. Huistra, beheerder J. T. G. Backers, bijzondere procuratiehouder Leeuwarden-Frieslandhal Heliconweg 52 G. Cupido, beheerder Lemmer Vissersburen 88 G. Bliekendaal, directeur Makkum Markt 11 T. J. Sluyter, directeur Marrum Lage Herenweg 44 J. G. Witteveen, directeur Oosterwolde Dertien Aprilstraat 2 A. R. M. Hoekstra, directeur Oudebildtzijl Ds. Schuilingstraat 34 R. de Vries, beheerder Sint Annaparochie Statenweg 11 J. Monsma, directeur A. Bouma, adjunct-directeur Sint Jacobiparochie Hofstraat 2 J. Hoekstra, beheerder Sneek Schaapmarktplein 1 R. de Boer, directeur Sneek Goeman Borgesiuslaan 43 0. M. Venema, beheerder Stiens Wythüsterwei 14 J. Baltjes, directeur Tzummarum Skütebuorren 2 D. S. Hemstra, beheerder Ureterp De Telle 1 F. Postma, directeur Vrouwenparochie W. Dijkstrastraat 3 R. de Vries, beheerder Wirdum Legedyk 5 T. Posthuma, directeur Witmarsum Kerkplein 1 Y. Groenhout, beheerder Wolvega Van Harenstraat 46 J. W. Maurer, directeur Wommels SQderhaven 2 R. Koopal, directeur Workum Merk 19 R. R. Seelt, directeur Zwaagwesteinde Schoolstraat 30 H. Wijma, directeur 47 Friesland Bank Jaarverslag 1993

Jaarverslagen Friesland Bank | 1993 | | pagina 49