Vestigingen van de bank Aldeboam Doelhöf 4 J. F. Hoekstra, directeur Arum Sytzamaweg 54 R. Koopal, directeur Balk Van Swinderenstraat 59 S. F. Boersma, directeur Beetsterzwaag Hoofdstraat 83 J. W. van den Berg, directeur Berlikum It Skil 2 J. T. Kuipers, directeur Bolsward Jongemastraat 41 W. J. Topma, directeur Buitenpost Kuipersweg 32 J. Zuidema, directeur Burgum Bulthuissingel 1 A. H. Feenstra, directeur Oamwoude Hoofdweg 37 D. Gros, directeur Dokkum De Dijk 4 L. T. Folkertsma, directeur J. B. Visser, adjunct-directeur Drachten Burg. Wuiteweg 27 H. J. Kooistra, directeur J. H. Looyenga, bijzondere procuratiehouder Drachten Eems 12 H. J. Kooistra, directeur Drachten Middelwijk 33 A. A. Spier, beheerder Drachten Noorderbuurt 55 R. Bosloper, beheerder Mw. A. van den Berg-Haveman, bijzondere procuratiehouder Franeker Voorstraat 2 J. Dijkstra, directeur B. A. Dorenbos, adjunct-directeur Gorredijk Hofland 2 K. Duursma, directeur Groningen Grote Markt 26 K. W. L. Haan, directeur J. A. Mulder, bijzondere procuratiehouder Grou Mr. P. J. Troelstrawei 6 J. F. Hoekstra, directeur Gytsjerk R. van Nautaweg 51 A. Banga, directeur Harlingen Noorderhaven 114 R. Zijlstra, directeur Heerenveen Nieuwstraat 4 0. J. Heida, directeur Tj. Lok, adjunct-directeur Heerenveen Koornbeursweg 20-28 B. Schaap, beheerder Heerenveen Tolhuisweg 16 D. Oenema, beheerder Holwerd Stationsweg 4 S. Vellinga, directeur Hurdegaryp Easteromwei 1 N. J. M. Rodenhuis, directeur W. D. Kooi, bijzondere procuratiehouder Joure De Merk 15 B. T. L. Leenes, directeur Joure Midstraat 20 J. Sikkes, directeura.i. Kollum Voorstraat 55 J. van Dijk, directeur Koilumerzwaag Foarwei 74 J. Pot, directeur Koudum Hoofdstraat 1 J. Luinenburg, directeur Leeuwarden Willem Alexanderplein 22 P. A. M. Commandeur, beheerder 46 I Friesland Bank Jaarverslag 1993

Jaarverslagen Friesland Bank | 1993 | | pagina 48