Vestigingen van de bank Aldeboam Doelhóf 4 Arum Sytzamaweg 54 Balk Van Swinderenstraat 59 Beetsterzwaag Hoofdstraat 83 Berlikum It Skil 2 Bolsward Jongemastraat 41 Buitenpost Kuipersweg 32 Burgum Bulthuissingel 1 Damwoude Hoofdweg 37 Dokkum De Dijk 4 Drachten Burg. Wuiteweg 27 Drachten Eems 12 Drachten Middelwijk 33 Drachten Noorderbuurt 55 Franeker Voorstraat 2 Gorredijk Hofland 2 Groningen Grote Markt 26 Grou Mr. P. J. Troelstrawei 6 Gytsjerk R. van Nautaweg 53 Harlingen Noorderhaven 114 Heerenveen Nieuwstraat 4 Heerenveen Koornbeursweg 20-28 Heerenveen Tolhuisweg 16 Holwerd Stationsweg 4 Hurdegaryp Easteromwei 1 Joure De Merk 15 Joure Midstraat 20 Kollum Voorstraat 55 Kollumerzwaag Foarwei 74 Koudum Hoofdstraat 1 Leeuwarden Willem Alexanderplein 22 J. F. Hoekstra, directeur J. van Dijk, directeur S. F. Boersma, directeur J. W. van den Berg, directeur J. T. Kuipers, directeur W. J. Topma, directeur J. Zuidema, directeur A. H. Feenstra, directeur D. Gros, directeur L. T. Folkertsma, directeur J. B. Visser, adjunct-directeur H. J. Kooistra, directeur J. H. Looyenga, bijzondere procuratiehouder H. J. Kooistra, directeur H. J. Kooistra, directeur R. Bosloper, beheerder Mw. A. van den Berg-Haveman, bijzondere procuratiehouder J. Dijkstra, directeur B. A. Dorenbos, adjunct-directeur K. Duursma, directeur K. W. L. Haan, directeur J. A. Mulder, bijzondere procuratiehouder J. F. Hoekstra, directeur A. Banga, directeur R. Zijlstra, directeur O. J. Heida, directeur Tj. Lok, adjunct-directeur B. Schaap, beheerder D. Oenema, beheerder S. Vellinga, directeur N. J. M. Rodenhuis, directeur W. D. Kooi, bijzondere procuratiehouder B. T. L. Leenes, directeur J. Sikkes, directeura.i. F. Walstra, directeur J. Pot, directeur J. Luinenburg, directeur P. A. M. Commandeur, beheerder 40 I Friesland Bank Jaarverslag 1992

Jaarverslagen Friesland Bank | 1992 | | pagina 42