Toelichting Grondslagen voor de samenvoeging toegetreden tot de Friesland Bank-organisatie. In de samengevoegde jaarrekening zijn de cijfers Samenhangend hiermede heeft de Friesland Bank van de volgende instellingen begrepen: zich aansprakelijk gesteld voor alle bestaande Coöp. Ver. Friesland Bank b.a. geconsolideerd met en toekomstige verplichtingen van de haar directe en indirecte Coöp. Spaar- en Voorschotbank b.a. meerderheidsdeelnemingen De invloed van bovengenoemde fusie met de Stichting Spaarbank der Coöp. Ver. Stichting Friese Bondsspaarbank op het Friesland Bank b.a. geconsolideerd met haar groepsvermogen volgens de samengevoegde meerderheidsdeelnemingen balans bedraagt: (x f 1.000) de met de Friesland Bank gelieerde banken, te Samengevoegd groepsvermogen weten: per 31 december 1990 205.643 Coöp. Spaar- en Voorschotbank b.a. te Eigen vermogen van de Surhuisterveen en haar Stichting Spaarbank van de Stichting Friese Bondsspaarbank 39.790 Coöp. Spaar- en Voorschotbank b.a. te Aanpassing op het eigen vermogen in Surhuisterveen; verband met de gevolgen van de Coöp. Spaarbank ‘De Bildtse Bank’ u.a. te beëindiging van het lidmaatschap Sint Annaparochie; door de Stichting Friese Coöp. Spaarbank ‘Berlikum’ b.a. te Berlikum; Bondsspaarbank van de Coöp. Ver. Stichting Nutsspaarbank te Arum; van Bondsspaarbanken w.a. alsmede Nutsspaarbank Damwoude en Omstreken te met de kosten van samenvoeging van Damwoude; de Stichting Friese Bondsspaarbank Stichting Spaarbank Mid-Fryslän te Grou. met de Friesland Bank-organisatie - 13.480 Het belang in de meerderheidsdeelnemingen Samengevoegd groepsvermogen bedraagt in alle gevallen 100 per 1 januari 1991 231.953 Fusie en samenwerking- De balans per 31 december 1991 en de winst- en Met ingang van 1 januari 1991 is de Stichting verliesrekening over 1991 van de Coöp. Spaar- en Spaarbank der Coöp. Ver. Friesland Bank b.a. Voorschotbank b.a. en de Stichting Spaarbank van gefuseerd met de Stichting Friese Bondsspaarbank. de Coöp. Spaar- en Voorschotbank b.a. zijn in de Bij deze juridische fusie is de Stichting Spaarbank samengevoegde jaarrekening van de Coöp. Ver. der Coöp. Ver. Friesland Bank b.a. opgetreden als Friesland Bank b.a. opgenomen. verkrijgende stichting en heeft zij het gehele De vergelijkende cijfers over 1990 zijn voor wat de vermogen van de Stichting Friese Bondsspaarbank winst- en verliesrekening betreft niet aangepast onder algemene titel verkregen. voor de invloed van genoemde fusie en Met ingang van 1 oktober 1991 zijn de samenwerking. Coöp. Ver. Friesland Bank b.a. en de Jaarrekening Coöp. Spaar- en Voorschotbank b.a. te De jaarrekening van de Coöp. Ver. Friesland Bank Surhuisterveen een overeenkomst van b.a. is gedeponeerd bij het Handelsregister, samenwerking aangegaan waarbij de gehouden bij de Kamer van Koophandel en Coöp. Spaar- en Voorschotbank b.a. is Fabrieken te Leeuwarden. 22 I Friesland Bank Jaarverslag 1991

Jaarverslagen Friesland Bank | 1991 | | pagina 26