Ledenlijst Coöp. Zuivelindustrie ‘Huisternoord’ W.A. Oudwoude Coöp. Zuivelindustrie ‘De Goede Verwachting’ W.A. Workum Coöp. Zuivelindustrie ‘De Zuid-Oost-Hoek’ W.A. Oosterwolde Coöp. Zuivelindustrie ‘Twee Provinciën’ W.A. Gerkesklooster Coöp. Ver. ‘Bond van Coöp. Zuivelfabrieken’ W.A. Leeuwarden Koninklijke Nederlandse Zuivelbond FNZ Den Haag Coöp. Stremsel- en Kleurselfabriek W.A. Leeuwarden De Jong Verenigde N.V. Noord wijk (Gn.) Coöp. Telersvereniging voor de Afzet van Landbouwprodukten ‘De Z.P.C.’ B.A. Leeuwarden Stichting Keuringsdienst Friesland-Groningen van de N.A.K. Buitenpost Coöp. Ver. Avéro Verzekeringen W.A. Leeuwarden Algemene Friese Onderlinge Brandwaarborgmaatschappij ‘Zevenwouden’ U.A. Heerenveen CCLB Accountants b.v. Leeuwarden Friese Maatschappij van Landbouw Leeuwarden Friese Christelijke Boeren- en Tuindersbond Leeuwarden Stichting Praktijkschool voor de Veehouderij en het Weidebedrijf in het Noorden des Lands Leeuwarden Stichting Bedrijfslaboratorium voor Grond- en Gewasonderzoek Oosterbeek Instituut voor Landbouwcoöperatie in Friesland Leeuwarden Stichting Landbouw- en Coöperatiecentrum ‘Oranjewoud’ Leeuwarden Koninklijk Coöp. Fries Rundvee Syndicaat W.A. Leeuwarden Vereniging ‘HetTexelsch Schapen-Stamboek in Friesland’ Leeuwarden De Vereniging ‘Het Nederlands Texels Schapenstamboek’ (NTS) Leeuwarden Koninklijke Vereniging ‘Het Friesch Paarden-Stamboek’ Leeuwarden Coöp. Bond voor Agrarische Bedrijfsverzorging W.A. Leeuwarden Coöp. Ver. voor Agrarische Arbeidsvoorziening Friesland B.A. Leeuwarden Coöp. Woningbouw- en Exploitatievereniging ‘Het Bildt’ G.A. Sint Annaparochie Coöp. Voorschotbank B.A. Oldeberkoop Coöp. Spaarbank ‘De Bildtse Bank’ U.A. Sint Annaparochie Coöp. Spaarbank ‘Berlikum’ B.A. Berlikum Stichting Nutsspaarbank te Arum Arum Nutsspaarbank Damwoude en Omstreken Damwoude Stichting Spaarbank Mid-Fryslan Grou Coöp. Uitvaartvereniging ‘FUV-CVU’ U.A. Leeuwarden Stichting Boter- en Kaascontrolestation Friesland Leeuwarden Friese Bond van Zelfstandige Melkhandelaren Leeuwarden Zuivel Handelmaatschappij (Z.H.M.) Holding B.V. Oosterwolde Stichting ‘Je Maintiendrai-Friesland’ Leeuwarden Stichting Frysk Keunstynstitüt Leeuwarden Stichting De Fryske Akademy Leeuwarden 52 I Friesland Bank Jaarverslag 1990

Jaarverslagen Friesland Bank | 1990 | | pagina 56