Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden-Frieslandhal Lemmer Makkum Marrum Oentsjerk Oosterwolde Oosterwolde Oudebildtzijl Sint Annaparochie Sint Jacobiparochie Sneek Sneek Stiens Tzummarum Ureterp Vrouwenparochie Wirdum Witmarsum Wolvega Workum Workum Zwaagwesteinde Prins Willem Alexanderplein 12 P. A. M. Commandeur, beheerder Archipelweg 117 R. Wierda, beheerder Bijenhofstraat 1 T. H. Blanksma, beheerder Bilgaardpassage 33 Mw. T. C. T. Keijser-van der Veer, beheerder Bomiastraat 2 J. Lamsma, beheerder Brandemeer 98 W. H. Bosklopper, beheerder Coopmansstraat 2 Th. J. Stelpstra, beheerder Engelsestraat 11 J. J. Lieuwma, beheerder Hobbemastraat 42 H. J. Jansma, beheerder P. Sipmawei 19 C. Hoitinga, beheerder Mr. P. J. Troelstraweg 47 P. Wapperom, beheerder Weideflora 289 H. S. B. Hoekstra, beheerder Zaailand 108 G. F. J. Veldman, directeur Heliconweg 52 G. Cupido, beheerder Vissersburen 88 G. Bliekendaal, directeur Markt 11 A. H. Sieswerda, directeur Lage Herenweg 44 S. Braaksma, directeur Rengersweg 47 H. van der Meer, directeur Dertien Aprilstraat 2 A. R. M. Hoekstra, directeur Stationsstraat 8 A. A. Spier, directeur Ds. Schuilingstraat 34 R. de Vries, beheerder Statenweg 11 J. Monsma, directeur A. Bouma, adjunct-directeur Hofstraat 2 J. Hoekstra, beheerder Schaapmarktplein 1 R. de Boer, directeur Goeman Borgesiuslaan 43 0. M. Venema, beheerder Wythüsterwei 14 S. W. A. Roelofsma, directeur Skütebuorren 2 J. T. Kuipers, directeur De Telle 1 F. Postma, directeur W. Dijkstrastraat 3 R. de Vries, beheerder Legedyk 5 T. Posthuma, directeur Kerkplein 1 Y. Groenhout, beheerder Van Harenstraat 46 H. J. Kooistra, directeur Merk 19 R. R. Seelt, directeur Merk 22 T. J. Sluyter, directeur Schoolstraat 30 H. Wijma, directeur 49 I Friesland Bank Jaarverslag 1990

Jaarverslagen Friesland Bank | 1990 | | pagina 53