Vestigingen van de bank Aldeboam Arum Balk Beetsterzwaag Berlikum Boisward Buitenpost Buitenpost Burgum Damwoude Dokkum Dokkum Drachten Drachten Drachten Drachten Drachten Franeker Franeker Gorredijk Gorredijk Grou Doelhöf 4 Sytzamaweg 54 Van Swinderenstraat 59 Hoofdstraat 83 It Skil 2 Jongemastraat 41 Kuipersweg 32 Voorstraat 36 Bulthuissingel 1 Hoofdweg 37 De Dijk 4 Zuiderbolwerk 47 Burg. Wuiteweg 27 Eems 12 Middelwijk 33 Noorderbuurt 55 Stationsweg 92 Dijkstraat 9 Voorstraat 2 Hofland 2 Hoofdstraat 100 Mr. P. J. Troelstrawei 6 Gytsjerk Harlingen Harlingen Heerenveen R. van Nautaweg 53 Noorderhaven 114 Voorstraat 2 Nieuwstraat 4 Heerenveen Heerenveen Holwerd Hurdegaryp Hurdegaryp Joure Joure Kollum Kollumerzwaag Koudum Koornbeursweg 20-28 Tolhuisweg 16 Stationsweg 4 Easteromwei 1 De Horst 9 De Merk 15 Midstraat 20 Voorstraat 55 Foarwei 74 Hoofdstraat 1 Leeuwarden-stadshoofdkantoor Zaailand 110 J. F. Hoekstra, directeur J. van Dijk, directeur L. T. Folkertsma, directeur J. W. van den Berg, directeur S. Dijkstra, directeur W. J. Topma, directeur A. F. van der Laaken, directeur J. Zuidema, directeur W. H. Hultink, directeur D. Gros, directeur Drs. D. J. Douwstra, directeur J. B. Visser, directeur K. W. L. Haan, directeur S. van der Wal, beheerder J. A. Mulder, beheerder R. Bosloper, beheerder F. Kuyer, tijdelijk beheerder B. A. Doorenbos, directeur J. Dijkstra, directeur K. Duursma, directeur J. Baltjes, directeur J. F. Hoekstra, directeur H. de Wal, adjunct-directeur A. Banga, directeur R. Zijlstra, directeur J. Wijbenga, directeur O. J. Heida, directeur Tj. Lok, adjunct-directeur K. Fongers, directeur D. Oenema, beheerder S. Vellinga, directeur W. D. Kooi, directeur N. J. M. Rodenhuis, directeur B. T. L. Leenes, directeur J. W. Maurer, directeur F. Walstra, directeur J. Pot, directeur J. Luinenburg, directeur K. Homstra Moedt, directeur 48 I Friesland Bank Jaarverslag 1990 4

Jaarverslagen Friesland Bank | 1990 | | pagina 52