Ledenlijst Coöp. Zuivelfabriek ‘Het Klaverblad’ W.A. Coöp. Zuivelfabriek ‘De Eendracht’ W.A. Coöp. Zuivelvereniging ‘De Torenmeter’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘Huisternoord’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie NOVAC W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘De Takomst’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘De Goede Verwachting’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘De Foarütgong’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘De Zuid-Oost-Hoek’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘Twee Provinciën' W.A. Coöp. Zuivelvereniging ‘Mid-Fryslan’ W.A. Coöp. Melkproductenbedrijven ‘Noord-Nederland’ B.A. Coöp. Melkproductenbedrijven ‘DOMO-BEDUM’ W.A. Coöp. Ver. ‘Bond van Coöp. Zuivelfabrieken’ W.A. Koninklijke Nederlandse Zuivelbond FNZ Coöp. Stremsel- en Kleurselfabriek W.A. Coöp. Condensfabriek ‘Friesland’ W.A. De Jong Verenigde N.V. Coöp. Telersvereniging voor de Afzet van Landbouwprodukten ‘De Z.P.C.’ B.A. Coöp. Aan- en Verkoopvereniging voor de landbouw in Friesland B.A. (C.A.F.) Stichting Keuringsdienst Friesland-Groningen van de N.A.K. Algemene Friese Onderlinge Brandwaarborgmaatschappij ‘Zevenwouden’ U.A. CCLB Accountants b.v. Friese Maatschappij van Landbouw Friese Christelijke Boeren- en Tuindersbond Stichting Praktijkschool voor de Veehouderij en het Weidebedrijf in het Noorden des Lands Stichting Bedrijfslaboratorium voor de Landbouw in Noord-Nederland Instituut voor Landbouwcoöperatie in Friesland Stichting Landbouw- en Coöperatiecentrum ‘Oranjewoud’ Koninklijk Coöp. Fries Rundvee Syndicaat W.A. Vereniging 'HetTexelsch Schapen-Stamboek in Friesland’ De Vereniging ‘Het Nederlands Texels Schapenstamboek’ (NTS) Koninklijke Vereniging ‘Het Friesch Paarden-Stamboek’ Coöp. Bond voor Agrarische Bedrijfsverzorging W.A. Coöp. Ver. voor Agrarische Arbeidsvoorziening Friesland B.A. Coöp. Woningbouw- en Exploitatievereniging ‘Het Bildt’ G.A. Coöp. Voorschotbank B.A. Coöp. Spaarbank ‘De Bildtse Bank' U.A. Coöp. Spaarbank ‘Berlikum’ B.A. Donkerbroek Makkinga Aldeboarn Oudwoude Tuk (Gern. Steenwijk) Wolvega Workum Dokkum Oosterwolde Gerkesklooster Wergea Leeuwarden Beilen Leeuwarden Den Haag Leeuwarden Leeuwarden Noordwijk (Gn.) Leeuwarden Leeuwarden Buitenpost Heerenveen Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Sint Annaparochie Oldeberkoop Sint Annaparochie Berlikum 42 I Friesland Bank Jaarverslag 1969

Jaarverslagen Friesland Bank | 1989 | | pagina 46