Ledenlijst Coöp. Zuivelfabriek ‘Het Klaverblad’ W.A. Coöp. Zuivelfabriek ‘De Eendracht’ W.A. Coöp. Zuivelvereniging ‘De Toren meter’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘Huisternoord’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie NOVAC W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘De Takomst’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘De Goede Verwachting’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘De Foarütgong’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘De Zuid-Oost-Hoek’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘Twee Provinciën’ W.A. Coöp. Zuivelindustrie ‘Oost-Groningen’ B.A. Coöp. Zuivelvereniging ‘Mid-Fryslän’ W.A. Coöp. Melkproductenbedrijven ‘Noord-Nederland’ B.A. Coöp. Melkproductenbedrijven ‘DOMO-BEDUM’ W.A. Coöp. Ver. 'Bond van Coöp. Zuivelfabrieken’ W.A. Koninklijke Nederlandse Zuivelbond FNZ Coöp. Stremsel- en Kleurselfabriek W.A. Coöp. Condensfabriek ‘Friesland’ W.A. De Jong Verenigde N.V. Coöp. Telersvereniging voor de Afzet van Landbouwprodukten ‘De Z.P.C.’ B.A. Coöp. Aan- en Verkoopvereniging voor de landbouw in Friesland B.A. (C.A.F.) Stichting Keuringsdienst Friesland-Groningen van de N.A.K. Onderlinge verzekeringsmaatschappij Avéro Pensioen U.A. Onderlinge verzekeringsmaatschappij Avéro Leven U.A. Onderling Ziekteverzekeringsfonds W.A. i.i. Onderlinge verzekeringsmaatschappij Avéro Schade U.A. Algemene Friese Onderlinge Brandwaarborgmaatschappij ‘Zevenwouden’ U.A. Onderlinge Schadeverzekering Maatschappij FBTO U.A. CCLB Accountants b.v. Coöp. Tuinbouwveiling ‘Friesland-West’ B.A. i.i. Coöp. Friese Tuinbouwveilingvereniging B.A. LI. Friese Maatschappij van Landbouw Friese Christelijke Boeren- en Tuindersbond Stichting Praktijkschool voor de Veehouderij en het Weidebedrijf in het Noorden des Lands Stichting Bedrijfslaboratorium voor de Landbouw in Noord-Nederland Instituut voor Landbouwcoöperatie in Friesland Stichting Landbouw- en Coöperatiecentrum ‘Oranjewoud’ Koninklijk Coöp. Fries Rundvee Syndicaat W.A. Vereniging ‘HetTexelsch Schapen-Stamboek in Friesland’ Donkerbroek Makkinga Aldeboarn Oudwoude Tuk (Gern. Steenwijk) Wolvega Workum Dokkum Oosterwolde Gerkesklooster Winschoten Wergea Leeuwarden Beilen Leeuwarden Den Haag Leeuwarden Leeuwarden Noordwijk (Gn.) Leeuwarden Leeuwarden Buitenpost Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Heerenveen Leeuwarden Leeuwarden Berlikum Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden 42 I Friesland Bank Jaarverslag 1988

Jaarverslagen Friesland Bank | 1988 | | pagina 46