Leeuwarden De Vereniging ‘Het Nederlands Texels Schapenstamboek’ (NTS) Koninklijke Vereniging ‘Het Friesch Paarden-Stamboek’ Coöp. Bond voor Agrarische Bedrijfsverzorging W.A. Coöp. Ver. voor Agrarische Arbeidsvoorziening Friesland B.A. Coöp. Woningbouw- en Exploitatievereniging ‘Het Bildt’ G.A. Coöp. Voorschotbank B.A. Coöp. Spaarbank ‘De Bildtse Bank’ U.A. Coöp. Spaarbank ‘Berfikum’ B.A. Stichting Nutsspaarbank te Arum Nutsspaarbank Damwoude en Omstreken Stichting Spaarbank Mid-Fryslän Coöp. Ver. ‘Friese Uitvaart-Verzorging’ U.A. Stichting Boter- en Kaascontrolestation Friesland Friese Bond van Zelfstandige Melkhandelaren Zuivel Handelmaatschappij (Z.H.M.) Holding B.V. Stichting Volkshogeschool ‘Allardsoog’ Stichting ‘Je Maintiendrai-Friesland’ Stichting Fryske Kultuerried Stichting Frysk Orkest Stichting De Fryske Akademy It Fryske Gea (Het Friese Landschap) Stichting VW Friesland-Leeuwarden Stichting Centrale Bibliotheekdienst voor Friesland Stichting Het Fries Museum Stichting Aide Fryske Tsjerken Stichting Agogische Akademie Friesland Stichting Klinisch Chemisch Laboratorium Leeuwarden Stichting Gemeenschappelijk Instituut voor Maatschappelijke Dienstverlening in Friesland Stichting Fryske Toaniel Stifting ‘Tryater’ Bond van Plattelandsvrouwen in Friesland Stichting ‘Friesland 1940-1945’ Stichting Regionaal Onderzoekcentrum Bosma Zathe Stichting Samenwerking van Dorpshuizen in Friesland Stichting ‘De Fryske Mole’ Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Sint Annaparochie Oldeberkoop Sint Annaparochie Berlikum Arum Damwoude Grouw Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Oosterwolde Bakkeveen Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Drachten Leeuwarden 39 Friesland Bank Jaarverslag 1987

Jaarverslagen Friesland Bank | 1987 | | pagina 43