Vestigingen van de bank Arum Balk Beetsterzwaag Bergum Berlikum Bolsward Buitenpost Damwoude Dokkum Drachten-centrum Drachten-noord Franeker Giekerk Gorredijk Grouw Hardegarijp Harlingen Heerenveen-centrum Sytzamaweg 54 Van Swinderenstraat 59 Hoofdstraat 83 Bulthuissingel 1 it Skil 2 Jongemastraat 41 Kuipersweg 32 Hoofdweg 37 De Dijk 4 Burg. Wuiteweg 27 Stationsweg 92 Voorstraat 2 R. van Nautaweg 53 Hoofdstraat 100 Mr. P. J. Troelstrawei 6 De Horst 9 Voorstraat 2 Nieuwstraat 4 Heerenveen-zuid Holwerd Joure Kollum Kollumerzwaag Koudum Leeuwarden-stadshoofdkantoor Leeuwarden-Bilgaard Leeuwarden-Frieslandhal Leeuwarden-Nijlän Leeuwarden-oost Leeuwarden-west Leeuwarden-zuid Leeuwarden-Aldlên Leeuwarden-Westeinde Lemmer Makkum Tolhuisweg 16 Stationsweg 4 Midstraat 20 Voorstraat 55 Foarwei 74 Hoofdstraat 1 Zaailand 110 Brandemeer 98 Heliconweg 52 Prins Willem Alexanderplein 12 Coopmansstraat 2 Engelsestraat 11 Hobbemastraat 42 Weideflora 289 P. Sipmawei 3 Vissersburen 88 Markt 11 J. van Dijk, directeur L. T. Folkertsma, directeur J. W. van den Berg, directeur W. H. Hultink, directeur S. Dijkstra, directeur W. J. Topma, directeur A. F. van der Laaken, directeur E. Flootman, directeur Drs. D. J. Douwstra, directeur K. W. L. Haan, directeur F. Postma, adjunct-directeur J. H. Looyenga, beheerder J. Dijkstra, directeur A. Banga, directeur A. Huistra, directeur F. J. Hoekstra, directeur H. de Wal, adjunct-directeur N. J. M. Rodenhuis, directeur J. Wijbenga, directeur A. van der Wal, directeur (tot 1 mei 1988) O. J. Heida, directeur (vanaf 1 mei 1988) Tj. Lok, adjunct-directeur D. Oenema, beheerder S. Vellinga, directeur J. W. Maurer, directeur F. Walstra, directeur J. Pot, directeur J. Luinenburg, directeur K. Hornstra Moedt, directeur W. H. Bosklopper, beheerder G. Cupido, beheerder P. A. M. Commandeur, beheerder Th. J. Stelpstra, beheerder J. J. Lieuwma, beheerder H. J. Jansma, beheerder H. S. B. Hoekstra, beheerder C. Hoitinga, beheerder G. Bliekendaal, directeur A. H. Sieswerda, directeur 36 Friesland Bank Jaarverslag 1987

Jaarverslagen Friesland Bank | 1987 | | pagina 40